aktualności

strona główna > aktualności > Wizyta Duszpasterska 2017/2018

Wizyta Duszpasterska 2017/2018

ŻYCZENAIA ŚWIĄTECZNE:
Drodzy Bracia i Siostry!

Szanowni Parafianie Bieńczyckiej Wspólnoty!

Zechciejcie przyjąć najlepsze życzenia na czas Bożego Narodzenia od nas Waszych duszpasterzy.

Pragniemy życzyć szczególnego doświadczenia spotkania z Panem Jezusem w tym niezwykłym okresie jakim jest Boże Narodzenie. Życzymy, aby wszystko, co ten czas stanowi prowadziło Was do bliskiego, osobistego spotkania z Tym, który zbawia – uwalnia z niewoli zła i grzechu.

Tak wiele znaków przypomina nam o tamtym wydarzeniu sprzed ponad dwóch tysięcy lat. Atmosfera radości, dekoracje, wzajemna ludzka życzliwość, częstsze niż zwykle odwiedziny… to wszystko dlatego, że tam w Betlejem Bóg przyszedł do nas ludzi jako człowiek podobny nam we wszystkim. Wszechmocny Syn Boży stał się człowiekiem – małym ludzkim dzieckiem. Bóg postanowił w swej nieskończonej mądrości w ten właśnie sposób pokazać nam jak bardzo Mu na nas zależy. Syn Boży przyszedł do nas i zamieszkał z nami aby nas zbawić.

Drodzy Państwo, niech to wszystko, co Święta stanowi przyprowadza nas do samej istoty, do Jezusa, który przyszedł na świat i jest nieustannie z nami. Każdego dnia spotykamy go w Eucharystii i innych sakramentach sprawowanych w naszym kościele. Każdego dnia przemawia On do nas w swoim słowie. Życzymy więc, aby szczególne spotkanie z Jezusem w Boże Narodzenie otwierało nas na spotkania z Nim w każdym dniu naszej codzienności.

Księża Pracujący w Arce PanaPlan Wizyty Duszpasterskiej 2017/2018 można pobrać klikając w poniższy link:
Wizyta Duszpasterska 2017/2018

KALENDARZ LITURGICZNY

niedziela, 23 wrzesień 2018
okres liturgiczny:
Okres Zwykły

PROBOSZCZ PARAFII

Ks. prob. Jerzy Czerwień
tel. 12 642 52 40
tel. 12 644 06 24 wew. 20
e-mail: kontakt.arkapana@gmail.com

DANE KONTAKTOWE

par. Rzymsko-Katolicka
pw. Matki Bożej Królowej Polski

ul. Obrońców Krzyża 1
31-831, Kraków - Bieńczyce