ogłoszenia

strona główna > ogłoszenia
2 NIEDZIELA WIELKANOCNA czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 23.04.2017

1. W dzisiejsze Święto nasze ofiary składaliśmy na pomoc ofiarom wojny w Syrii. Wszystkim składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać !

2. Jutro czcimy w Kościele św. Wojciecha, głównego  patrona Polski i św. Jerzego. We wtorek jest św. Marka Ewangelisty, w sobotę – św. Katarzyny ze Sieny.

3. W naszych Pamiątkach można nabyć piękne albumowe wydanie o historii naszej parafii, o ważniejszych wydarzeniach. Jest dużo kolorowych i historycznych zdjęć. Autorem tego wydania jest pani Jadwiga Gierula, emerytowana katechetka.  Ta książka powinna być w każdym domu naszej parafii. Można też nabyć wideofilm z uroczystości bierzmowania.

4. Zespół charytatywny dziękuje za dary i ofiary złożone przez Was dla ludzi biednych w naszej parafii.

5. Siostry Służebniczkę w dniu 1 maja do Sanktuarium Matki bożej w Tuchowie. Zgłoszenia przyjmuje siostra w kancelarii do 26 kwietnia.

6. Do 8 maja w Szkole Podstawowej nr 86 trwają zapisy do „zerówki” i do klasy I.

7. Chór Arka działający przy Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie- Bieńczycach zaprasza na koncert z okazji 50-lecia istnienia chóru w dniu 29 kwietnia – sobota o godz. 18.00, sala ARTzona w Ośrodku Kultury im. K. C. Norwida, os. Górali 4. Wykonawcy Chór Arka oraz zaproszeni goście, w repertuarze ludowo-patriotycznym, [pod dyrekcją Marii Dziedzic. Wstęp wolny!
Uroczysta Msza św. dziękczynna z okazji 50 - lecia będzie odprawiona 30 kwietnia, w niedzielę, o godz. 11.00.

KALENDARZ LITURGICZNY

piątek, 28 kwiecień 2017
okres liturgiczny:
Okres Wielkanocny

PROBOSZCZ PARAFII

Ks. prob. Edward Baniak
tel/fax: +48 (12) 642 52 40
kom. +48 608 820 493
e-mail: milord2@arkapana.pl

DANE KONTAKTOWE

par. Rzymsko-Katolicka
pw. Matki Bożej Królowej Polski

ul. Obrońców Krzyża 1
31-831, Kraków - Bieńczyce