ogłoszenia

strona główna > ogłoszenia
Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą, 24.09.2017

1.W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek bł. Władysława; w środę św. Wincentego; w czwartek św. Wacława; w piątek św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała; w sobotę św. Hieronima.

2.Dziś Msza o 1730 będzie ofiarowana w intencjach Koła Radia Maryja –Koło poleca Bogu ks. Tomasza – swego opiekuna z racji imienin.

3.W piątek ks. Michał obchodzi swoje imieniny, tego dnia Msza o 1800 będzie ofiarowana w jego intencji. Serdecznie polecamy ks. Michała modlitwie wszystkich parafian.

4.W sobotę odbędzie się diecezjalna pielgrzymka Wspólnoty Żywego Różańca do Łagiewnik. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

5.W niedzielę za tydzień rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. Będziemy je celebrować codziennie o 1700. Zapraszamy na nie wszystkich a szczególnie dzieci. Dla nich są przygotowane naklejki, które będziemy zbierać w kolekcję.

6.Gimnazjalistów i siódmoklasistów z naszej parafii, którzy uczęszczają do szkół poza parafią, a chcieliby przygotować się u nas do bierzmowania prosimy o zapisanie się w kancelarii parafialnej.

7.Zapraszamy chłopców, którzy chcą być ministrantami na zbiórkę kandydatów w piątek o 1700 w zakrystii. Natomiast młodych, którzy chcieliby dołączyć do parafialnej grupy młodzieży zapraszamy w piątek o 1830 do sali duszpasterstwa akademickiego przy placu fatimskim

8.Chcemy zaproponować nową inicjatywę duszpasterską w naszej parafii. Spotkania pogłębienia wiary i wiedzy religijnej. Będą to spotkania otwarte dla wszystkich zainteresowanych Pismem Świętym, tematami wiary, modlitwy i życia Kościoła. Spotkania odbywać się będą w każdy czwartek po wieczornej Mszy Świętej w sali nr 8.

9.Pierwsze spotkanie już w najbliższy czwartek. Odpowiedzialnym za tę inicjatywę jest ks. proboszcz. Serdecznie zapraszamy!

10.W kancelarii parafialnej siostra przyjmuje już wypominki roczne i listopadowe za zmarłych.

KALENDARZ LITURGICZNY

niedziela, 24 wrzesień 2017
okres liturgiczny:
Okres Zwykły

PROBOSZCZ PARAFII

Ks. prob. Jerzy Czerwień
tel. 12 642 52 40
tel. 12 644 06 24 wew. 20
e-mail: kontakt.arkapana@gmail.com

DANE KONTAKTOWE

par. Rzymsko-Katolicka
pw. Matki Bożej Królowej Polski

ul. Obrońców Krzyża 1
31-831, Kraków - Bieńczyce