ogłoszenia

strona główna > ogłoszenia
Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą, 23.09.2018

1.W liturgii w tym tygodniu: w czwartek św. Wincentego a Paulo; w piątek św. Wacława; w sobotę św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

2.Dziś Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę o 17.30 w intencji Radia Maryja i ks. Tomasza Grzesiaka opiekuna Koła z racji jego imienin. Po Mszy spotkanie formacyjne w sali nr 4.

3.W tym tygodniu, od jutra do piątku, wszystkie Msze Święte będą celebrowane w kaplicy pojednania. Spowodowane jest to koniecznością naprawienia rozbitych szyb w oknie przy drzwiach głównych. Adoracja będzie normalnie w Grocie.

4.We wtorek o 16.45 Stowarzyszenie Krwi Chrystusa odprawi Drogę Krzyżową z modlitwą o uzdrowienie z ran. Zapraszamy wszystkich do udziału w tej modlitwie.

5.W sobotę pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik. Rozpoczęcie o godzinie 10.00 w Bazylice Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zachęcamy wszystkich członków Żywego Różańca do udziału w pielgrzymce.

6.Informujemy młodzież przygotowującą się do bierzmowania w naszej parafii, że spotkania rozpoczniemy od 5 października. Jest to pierwszy piątek. Zapraszamy w tym dniu na Mszę Świętą o 18.00 młodzież z klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz z klas 3 gimnazjum. Zapraszamy także na tę Mszę Świętą rodziców kandydatów do bierzmowania. Po Mszy Świętej spotkanie informacyjne dla rodziców i organizacyjne dla wszystkich grup kandydatów do bierzmowania.

7.Przypominamy o zmianach harmonogramu Mszy niedzielnych w naszym kościele. Nie ma Mszy o 10.00 i 14.00. Na Mszę Świętą o 11.00 szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi. Sakrament chrztu jest udzielany o 12.30.

8.Zachęcamy do nabywania i lektury Biuletynu Informacyjnego naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m. in. artykuł pod tytułem „Kobieta z żelaza” o siostrze zakonnej, która ocaliła życie kilkuset żydowskich dzieci w czasie wojny. Czasopisma dostępne są na stoliku pod organami.

KALENDARZ LITURGICZNY

niedziela, 23 wrzesień 2018
okres liturgiczny:
Okres Zwykły

PROBOSZCZ PARAFII

Ks. prob. Jerzy Czerwień
tel. 12 642 52 40
tel. 12 644 06 24 wew. 20
e-mail: kontakt.arkapana@gmail.com

DANE KONTAKTOWE

par. Rzymsko-Katolicka
pw. Matki Bożej Królowej Polski

ul. Obrońców Krzyża 1
31-831, Kraków - Bieńczyce