ogłoszenia

strona główna > ogłoszenia

29 Niedziela Zwykła  - 19.10.2014.

 

1. W kalendarzu liturgicznym: dzisiaj – bł. Jerzego Popiełuszko, jutro – św. Jana z Kęt, wtorek- bł. Jakuba Strzemię, środa – św. Jana Pawła II. Przyjdźmy modlić się o Jego wstawiennictwo !!!

2. Dzisiejsza składka jest na potrzeby naszej parafii. Aktualnie zmieniamy pęknięte szyby w oknach wschodnich i dopracowujemy sposób przymocowania witraży. To jest wielka praca. Trzeba jeszcze wielu tysięcy złotych na prace ślusarskie, Na zakupy kształtek aluminiowych i ich pomalowanie proszkowo na kolor czarny. Nie wspominam o liściach i śmieciach !

3. Wypominki: ROCZNE – odmawiamy co niedzielę i odprawiamy Mszę św. w drugi piątek m-ca. Wypominki jednorazowe –modlimy się w Dzień Zaduszny i przez listopad o godz. 17.15 na różańcu w Grocie Matki Bożej. Na wypominki składamy dzisiaj po każdej Mszy św. i przez cały tydzień oprócz poniedziałków. Podobnie będzie w przyszłą niedzielę i przyszły tydzień.

4. Ks. Bp Grzegorz Ryś zaprasza na rekolekcje ewangelizacyjne do Zembrzyc /koło Suchej Beskidzkiej/ - w dniach od 2 do 4 listopada. Zapisy elektroniczne, adres w gablocie.

5. Duszpasterstwo Akademickie <ARKA> zaprasza studentów na spotkanie w piątek o godz. 19.oo w sali duszpasterstwa tzw.” Dziupla” oraz na Mszę św. akademicką odprawianą w naszym kościele w niedziele o godz. 19.00.

6. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w przyszłą niedzielę na Mszę św. o 17.30 i na spotkanie w sali nr 8 na wieczornicą poświęconą bł. Ks. Jerzemu Popieszce.

7. „Solidarność” i ks. Palmowski Władysław zapraszają na spotkanie dotyczące przyszłości Krakowa. Spotkanie będzie w Sali nr 8.

KALENDARZ LITURGICZNY

wtorek, 21 październik 2014
okres liturgiczny:
Okres Zwykły

PROBOSZCZ PARAFII

Ks. prob. Edward Baniak
tel/fax: +48 (12) 642 52 40
kom. +48 697 082 539
e-mail: milord2@arkapana.pl

DANE KONTAKTOWE

par. Rzymsko-Katolicka
pw. Matki Bożej Królowej Polski

ul. Obrońców Krzyża 1
31-831, Kraków - Bieńczyce