ogłoszenia

strona główna > ogłoszenia
16 NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.07.2015.

1.W środę, 22 lipca nasz dekanat, oraz dekanaty Borek Fałęcki i Mogiła są zaproszone przez Księdza Kardynała do nawiedzenia Sanktuarium św. Jana Pawła II. Wyruszamy na tą pielgrzymkę własnymi samochodami lub korzystamy z komunikacji miejskiej. Uroczysta Msza św. rozpocznie się o godz. 17.00 w kościele górnym, po niej wyruszy Procesja światła z relikwiami św. Jana Pawła II po Ogrodzie Różańcowym. Przedstawiciele naszej parafii poniosą relikwie od kościoła do stacji I. Jest możliwość zwiedzania tego Centrum św. Jana Pawła z przewodnikiem od godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mogą wtedy przybyć do Łagiewnik. To jest nasze Sanktuarium św. Jana Pawła II, którego większość z nas znała jako pomocnika w budowie Arki Pana, jako kardynała i papieża. Uczcijmy Go i podziękujmy za wstawiennictwo u Bożego Miłosierdzia.

2.W poniedziałek jest bł. Czesława, w środę - św. Marii Magdaleny, w czwartek – św. Brygidy, w piątek – św. Kingi, w sobotę – św. Jakuba apostoła.

3.Serdeczne życzenia składamy solenizantkom i solenizantom, odpoczywającym: miłej atmosfery, pracującym – spokoju i szacunku.

4.Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy! Bóg zapłać!


KALENDARZ LITURGICZNY

środa, 29 lipiec 2015
okres liturgiczny:
Okres Zwykły

PROBOSZCZ PARAFII

Ks. prob. Edward Baniak
tel/fax: +48 (12) 642 52 40
kom. +48 697 082 539
e-mail: milord2@arkapana.pl

DANE KONTAKTOWE

par. Rzymsko-Katolicka
pw. Matki Bożej Królowej Polski

ul. Obrońców Krzyża 1
31-831, Kraków - Bieńczyce