W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Franciszka; w środę św. Faustyny; w piątek Matki Bożej Różańcowej.

W październiku codziennie nabożeństwo różańcowe. Dziś i w każdą niedzielę o 17.00. W dni powszednie o 17.30. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa wszystkich a szczególnie będziemy się cieszyć obecnością dzieci i młodych.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek godzina święta o 16.30. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Po południu w piątek dodatkowa Msza Święta o 16.00.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w piątek. Zapraszamy kandydatów z klas ósmych i siódmych oraz starszych, którzy chcieliby przygotować się do bierzmowania. Zapraszamy także rodziców kandydatów z klas siódmych. Spotkanie będzie mieć miejsce w kościele. Rozpoczniemy go Mszą o 18.00.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się do Żywego Różańca. Osoby pragnące dołączyć do Róż Różańcowych prosimy o zgłoszenie swej woli u siostry w kancelarii parafialnej. Zapraszamy też do Róż Rodziców modlących się za swoje dzieci. Informacje na ten temat zawiera ulotka, którą można znaleźć na stolikach z gazetami. Wszyscy członkowie Żywego Różańca mogą otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami w najbliższy piątek z racji wspomnienia MB Różańcowej.

W kancelarii parafialnej Siostra przyjmuje wypominki za zmarłych. Dyżur Siostry w kancelarii jest od wtorku do piątku od 9.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00. W soboty od 9.00 do 11.00. Wyjątek stanowi najbliższy piątek. Z racji pierwszego piątku kancelaria będzie nieczynna.

W niedzielę za tydzień 22 dzień papieski. Przy naszym kościele, tak jak w całej Polsce będzie prowadzona kwesta na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera ubogą, uzdolnioną młodzież w uzyskaniu wykształcenia.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Dziś w kościele na Wzgórzach Krzesławickich koncert charytatywny. Szczegóły na plakacie w gablocie. Serdecznie polecamy. 

 

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Wincentego à Paulo; w środę św. Wacława; w czwartek śś. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w piątek św. Hieronima; w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Jak było już wspomniane, dziś przy naszym kościele będzie prowadzona kwesta na rzecz duszpasterstwa młodzieży naszej diecezji, dekanatu i parafii. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie.

W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. O 8.00 Msza wotywna i po niej różaniec fatimski. Od 9.00 odwiedzimy chorych. Po południu wieczór zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczniemy go różańcem o 17.15. O 18.00 Msza Święta a po niej medytacja w duchu fatimskim z indywidualnym błogosławieństwem. Zachęcamy do spisania intencji i złożenia ich u stóp Maryi.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się do Żywego Różańca. Osoby pragnące dołączyć do Róż Różańcowych prosimy o zgłoszenie swej woli u siostry w kancelarii parafialnej. Zapraszamy też do Róż Rodziców modlących się za swoje dzieci. Informacje na ten temat zawiera ulotka, którą można znaleźć na stolikach z gazetami.

Kandydatów do bierzmowania informujemy z wyprzedzeniem, że pierwsze spotkanie dla wszystkich będzie w pierwszy piątek, 7 października. Zapraszamy kandydatów z klas ósmych i siódmych oraz starszych, którzy chcieliby przygotować się do bierzmowania. Zapraszamy także rodziców kandydatów z klas siódmych. Spotkanie będzie mieć miejsce w kościele. Rozpoczniemy go Mszą o 18.00.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Szermierczy Uczniowski Klub Sportowy Zerwikaptur Kraków zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia szermierki sportowej, które odbywają się w szkole podstawowej im. B. Jańskiego na os. Niepodległości 19. Informacje szczegółowe na plakacie wiszącym pod dzwonami.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”; „Gościa Niedzielnego”, w którym dodatek historyczny o Armii Krajowej oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety pod organami i w grocie.

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Męczenników z Korei; w środę św. Mateusza; w piątek św. Ojca Pio.

W poniedziałek spotkanie ministrantów i lektorów. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy do zakrystii na 17.00. Natomiast tych, którzy już służą przy ołtarzu na 18.30 do sali oazowej – „dziupli”.

Oaza Młodzieży naszej parafii serdecznie zaprasza młodych po VII klasie szkoły podstawowej do swojej Wspólnoty. Spotkania odbywają się w każdy piątek o 18.30 w sali oazowej – dziupli.

W sobotę pielgrzymka Żywego Różańca do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Rozpoczęcie spotkania o 10.00.

W niedzielę za tydzień odbędzie się VIII Marsz dla Życia i Rodziny w Krakowie. Początek o 12.00 na Placu Matejki. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz wszystkie ofiary składane w kopertach i przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Wszystkie one zostaną przeznaczone na inwestycje w naszym kościele. W tych dniach przekazaliśmy także prośbę o pomoc w opłaceniu ogrzewania naszego kościoła i budynków parafialnych. Za okazane zrozumienie i każde wsparcie składamy serdeczne podziękowanie i obiecujemy pamięć w modlitwie.

Za tydzień przy naszym kościele będzie prowadzona kwesta na rzecz duszpasterstwa młodzieży naszej diecezji, dekanatu i parafii.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się do Żywego Różańca. Osoby pragnące dołączyć do Róż Różańcowych prosimy o zgłoszenie swej woli u siostry w kancelarii parafialnej. Zapraszamy też do Róż Rodziców modlących się za swoje dzieci. Informacje na ten temat zawiera ulotka, którą można znaleźć na stolikach z gazetami.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Parafia św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303 organizuje pielgrzymkę do Guadalupe. Szczegóły w gablocie.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”; „Gościa Niedzielnego”, w którym kolejna płyta CD z Pismem Świętym w formie słuchowiska oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety pod organami i w grocie.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek Najświętszego Imienia Maryi; we wtorek św. Jana Chryzostoma; w środę święto Podwyższenia Krzyża; w czwartek MB Bolesnej; w piątek śś. Korneliusza i Cypriana.

We wtorek nabożeństwo fatimskie w 30 rocznicę koronacji figury MB Fatimskiej w naszym kościele. Czuwanie modlitewne rozpocznie się o 11.00. Od 16.30 spowiedź. O 18.00 Msza Święta, której przewodniczyć będzie ks. bp Jan Zając. Po Mszy pokutna procesja różańcowa. Po niej poświęcenie dewocjonaliów i dalszy ciąg czuwania modlitewnego do 21.00. Pragniemy w tym miejscu podziękować serdecznie wspólnocie czcicieli MB Fatimskiej z jej animatorem p. Wincentym Tarnawskim za odnowienie figury Matki Bożej i złotej glorii stanowiącej jej tło w kaplicy – grocie. Dziękujemy też Wspólnocie Żywego Różańca za dar ołtarza na inwestycje parafialne złożony z racji 70 rocznicy powstania naszej parafii i 30 rocznicy koronacji Matki Bożej.

Rozpoczyna się wielki odpust w Mogile. Nasza parafia jest zaproszona na Mszę Świętą w środę o 18.00. Serdecznie zachęcamy do udziału. Cały plan uroczystości jest w gablocie parafialnej.

W czwartek o 18.00 otwarty miting Grupy Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” działającej przy naszej parafii w sali naprzeciw kawiarni. Zachęcamy wszystkich borykających się z problemem alkoholowym u siebie lub w swojej rodzinie do spotkania i konsultacji z osobami doświadczonymi w pokonaniu alkoholizmu.

W sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację o 10.00 i Mszę Świętą o 11.00 w intencji obrony życia.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się do Żywego Różańca. Osoby pragnące dołączyć do Róż Różańcowych prosimy o zgłoszenie swej woli u siostry w kancelarii parafialnej. Zapraszamy też do Róż Rodziców modlących się za swoje dzieci. Informacje na ten temat zawiera ulotka, którą można znaleźć na stolikach z gazetami.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana” poświęconego 30tej rocznicy koronacji figury Matki Bożej; „Gościa Niedzielnego”, w którym poradnik dla rodziców jak chronić dzieci przed zagrożeniami w Internecie oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

 1. 23 Niedziela Zwykła
 2. 22 Niedziela Zwykła
 3. 21 Niedziela Zwykła
 4. 20 Niedziela Zwykła
 5. 19 Niedziela Zwykła
 6. 18 Niedziela Zwykła
 7. 17 Niedziela Zwykła
 8. 16 Niedziela Zwykła
 9. 15 Niedziela Zwykła
 10. 14 Niedziela Zwykła
 11. 13 Niedziela Zwykła
 12. 12 Niedziela Zwykła
 13. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 14. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 15. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 16. 6 Niedziela Wielkanocna
 17. 5 Niedziela Wielkanocna
 18. 4 Niedziela Wielkanocna
 19. 3 Niedziela Wielkanocna
 20. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 21. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 22. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 23. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 24. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 25. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 26. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 27. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 28. 8 Niedziela Zwykła
 29. 7 Niedziela Zwykła
 30. 6 Niedziela Zwykła
 31. 5 Niedziela Zwykła
 32. 4 Niedziela Zwykła
 33. 3 Niedziela Zwykła
 34. 2 Niedziela Zwykła
 35. Święto Chrztu Pańskiego
 36. 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim
 37. Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
 38. 4 Niedziela Adwentu
 39. 3 Niedziela Adwentu
 40. 2 Niedziela Adwentu
 41. 1 Niedziela Adwentu
 42. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 43. 33 Niedziela Zwykła
 44. 32 Niedziela Zwykła
 45. 31 Niedziela Zwykła
 46. 30 Niedziela Zwykła
 47. 29 Niedziela Zwykła
 48. 28 Niedziela Zwykła
 49. 27 Niedziela Zwykła
 50. 26 Niedziela Zwykła
 51. 25 Niedziela Zwykła
 52. 24 Niedziela Zwykła
 53. 23 Niedziela Zwykła
 54. 22 Niedziela Zwykła
 55. 21 Niedziela Zwykła
 56. Uroczystość Wniebowzięcia NMP
 57. 19 Niedziela Zwykła
 58. 18 Niedziela Zwykła
 59. 17 Niedziela Zwykła
 60. 16 Niedziela Zwykła
 61. 15 Niedziela Zwykła
 62. 14 Niedziela Zwykła
 63. 13 Niedziela Zwykła
 64. 12 Niedziela Zwykła
 65. 11 Niedziela Zwykła
 66. 10 Niedziela Zwykła
 67. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 68. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 69. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 70. 6 Niedziela Wielkanocna
 71. 5 Niedziela Wielkanocna
 72. 4 Niedziela Wielkanocna
 73. 3 Niedziela Wielkanocna
 74. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 75. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 76. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 77. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 78. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 79. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 80. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 81. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 82. 6 Niedziela Zwykła
 83. 5 Niedziela Zwykła
 84. 4 Niedziela Zwykła
 85. 3 Niedziela Zwykła
 86. 2 Niedziela Zwykła
 87. Święto Chrztu Pańskiego
 88. Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim
 89. Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
 90. 4 Niedziela Adwentu
 91. 3 Niedziela Adwentu
 92. 2 Niedziela Adwentu
 93. 1 Niedziela Adwentu
 94. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 95. 33 Niedziela Zwykła
 96. 32 Niedziela Zwykła
 97. Uroczystość Wszystkich Świętych
 98. Rocznica poświęcenia Kościoła własnego
 99. 29 Niedziela Zwykła
 100. 28 Niedziela Zwykła
 101. 27 Niedziela Zwykła
 102. 26 Niedziela Zwykła
 103. 25 Niedziela Zwykła
 104. 24 Niedziela Zwykła
 105. 23 Niedziela Zwykła
 106. 22 Niedziela Zwykła
 107. 21 Niedziela Zwykła
 108. 20 Niedziela Zwykła
 109. 19 Niedziela Zwykła
 110. 18 Niedziela Zwykła
 111. 17 Niedziela Zwykła
 112. 16 Niedziela Zwykła
 113. 15 Niedziela Zwykła
 114. 14 Niedziela Zwykła
 115. 13 Niedziela Zwykła
 116. 12 Niedziela Zwykła
 117. 11 Niedziela Zwykła
 118. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 119. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 120. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 121. 6 Niedziela Wielkanocna
 122. 5 Niedziela Wielkanocna
 123. 4 Niedziela Wielkanocna
 124. 3 Niedziela Wielkanocna
 125. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 126. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 127. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 128. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 129. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 130. WAŻNE ZMIANY!
 131. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 132. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 133. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 134. 7 Niedziela Zwykła
 135. 6 Niedziela Zwykła
 136. 5 Niedziela Zwykła
 137. Święto Ofiarowania Pańskiego
 138. 3 Niedziela Zwykła
 139. 2 Niedziela Zwykła
 140. Święto Chrztu Pańskiego
 141. Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim
 142. Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
 143. 4 Niedziela Adwentu
 144. 3 Niedziela Adwentu
 145. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
 146. 1 Niedziela Adwentu
 147. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 148. 33 Niedziela Zwykła
 149. 32 Niedziela Zwykła
 150. 31 Niedziela Zwykła
 151. 30 Niedziela Zwykła
 152. 29 Niedziela Zwykła
 153. 28 Niedziela Zwykła
 154. 27 Niedziela Zwykła
 155. 26 Niedziela Zwykła
 156. 25 Niedziela Zwykła
 157. 24 Niedziela Zwykła
 158. 23 Niedziela Zwykła
 159. 22 Niedziela Zwykła
 160. 21 Niedziela Zwykła
 161. 20 Niedziela Zwykła
 162. 19 Niedziela Zwykła
 163. 18 Niedziela Zwykła
 164. 17 Niedziela Zwykła
 165. 16 Niedziela Zwykła
 166. 15 Niedziela Zwykła
 167. 14 Niedziela Zwykła
 168. 13 Niedziela Zwykła
 169. 12 Niedziela Zwykła
 170. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 171. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 172. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 173. 6 Niedziela Wielkanocna
 174. 5 Niedziela Wielkanocna
 175. 4 Niedziela Wielkanocna
 176. 3 Niedziela Wielkanocna
 177. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 178. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 179. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 180. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 181. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 182. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 183. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 184. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 185. 8 Niedziela Zwykła
 186. 7 Niedziela Zwykła
 187. 6 Niedziela Zwykła
 188. 5 Niedziela Zwykła
 189. 4 Niedziela Zwykła
 190. 3 Niedziela Zwykła
 191. 2 Niedziela Zwykła
 192. Święto Chrztu Pańskiego
 193. Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli
 194. Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
 195. 4 Niedziela Adwentu
 196. 3 Niedziela Adwentu
 197. 2 Niedziela Adwentu
 198. 1 Niedziela Adwentu
 199. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 200. 33 Niedziela Zwykła
 201. 32 Niedziela Zwykła
 202. 31 Niedziela Zwykła
 203. 30 Niedziela Zwykła
 204. 29 Niedziela Zwykła
 205. 28 Niedziela Zwykła
 206. 27 Niedziela Zwykła
© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu