Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza dziś na uroczystą Mszę Świętą z okazji 20-lecia istnienia Stowarzyszenia w naszej parafii. Będzie ona o 16.00. Przed Mszą Różaniec do Bożej Krwi a po Mszy agapa w sali nr 8. Zachęcamy do dołączenia do Stowarzyszenia.

W najbliższym tygodniu przy naszym kościele będzie nagrywany film. Teren wokół kościoła będzie wykorzystany jako scenografia. Będą też ustawiane elementy dekoracji oraz urządzenia do filmowania. Zdjęcia filmowe będą kręcone za dnia oraz w nocy. Z tego względu w tym tygodniu od poniedziałku do soboty Msze Święte i nabożeństwa będą celebrowane w kaplicy pojednania. Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu w ciągu dnia. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Wspólnota Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” zaprasza na miting otwarty, w którym może wziąć udział każdy – nie tylko osoby uzależnione. Miting odbędzie się w czwartek o 18.30 w sali naprzeciwko kawiarni „Nadzieja”.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza w sobotę na modlitwę o 10.00 i Mszę o 11.00 w intencji obrony życia.

W zakrystii można nabyć film z uroczystości bierzmowania, która miała miejsce w naszym kościele w miniony wtorek.

Za tydzień trzecia niedziela kwietnia. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – spłatę remontu wejścia do kaplicy pojednania.

Dziś w naszym parafialnym kinie Arka po Mszy o 11.00 kolejny odcinek serii animowanej dla dzieci „Księga Ksiąg” natomiast o 15.20 „Matka Teresa. Nie ma większej miłości”. W czwartek o 17.30 „Matusia. Opowieść o Sprawiedliwej s. Matyldzie Getter”. W niedzielę za tydzień po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” a o 14.00 premiera filmu „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć”.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. rozmowa o tym, jak czytać Pismo Święte oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące na os. Piastów 34 zaprasza na dzień otwarty w najbliższą sobotę od 10.00 do 14.00. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do nawiedzenia Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Program nabożeństw w Łagiewnikach można znaleźć na plakacie w gablocie parafialnej.

Dziś po Mszy o 12.30 Rycerze Kolumba zapraszają na Męski Różaniec – modlitwę mężczyzn i za mężczyzn. Modlić się będziemy na różańcu w drodze od naszego kościoła do Krzyża Nowohuckiego przy kościele Najświętszego Serca na os. Teatralnym.

Także dziś w kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich koncert paschalny o 17.00. Serdecznie zachęcamy do udziału. Szczegóły na plakatach. Wstęp wolny.

Jutro obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesioną ze względu na Wielki Tydzień.

Także jutro na Mszy Świętej o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania. We wtorek ksiądz biskup Janusz Mastalski udzieli bierzmowania młodzieży naszej parafii na Mszy o godzinie 18.00. Kandydatów do bierzmowania i ich rodziny polecamy modlitwie wszystkich parafian.

Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na spotkanie we wtorek o 16.30 w sali nr 9.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację i spotkanie w czwartek o 16.00. Stowarzyszenie zaprasza również na uroczystą Mszę Świętą z okazji 20lecia istnienia Stowarzyszenia w naszej parafii. Będzie ona w niedzielę za tydzień o 16.00. Przed Mszą Różaniec do Bożej Krwi a po Mszy agapa w sali 8. Zachęcamy do dołączenia do Stowarzyszenia.

W sobotę 13ty dzień kwietnia – fatimskie czuwanie pokutne. Będzie ono mieć miejsce w grocie od Mszy o 11.00 do Mszy wieczornej.

Zachęcamy do lektury wielkanocnego numeru „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, które piszą o Święcie Miłosierdzia Bożego oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenia, o które nas poproszono: Parafia MB Częstochowskiej i Ośrodek Kultury Nowa Huta w ramach projektu „Nowa Huta. Dlaczego nie?!” zaprasza na koncert inscenizowany „Prymas Niezłomny”. Będzie on miał miejsce w sobotę o 19.00 w kościele na Szklanych Domach. Koncertowi towarzyszyć będzie kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do głębokiego przeżycia liturgii wielkiego tygodnia: siostrze zakrystiance, siostrom katechetkom i wszystkim siostrom, panu organiście, służbie liturgicznej, oazie, scholii, wspólnotom i osobom podejmującym czuwanie w Ciemnicy i Grobie Pańskim, osobom noszącym baldachim. Bóg zapłać!

Jutro drugi dzień Wielkanocy. Msze według porządku niedzielnego. W tym dniu szczególnie pamiętamy o Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Będziemy słuchać rozważania ks. Rektora, a ofiara z tacy będzie przeznaczona na potrzeby Uniwersytetu.

Zapraszamy na katechezę multimedialną „Całun Turtyński – świadek męki i zmartwychwstania Pana Jezusa”. Będzie ona w czwartek po Mszy wieczornej w naszym kinie na plebanii.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina Święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Dodatkowe Msze w piątek o 16.00 i 17.00. W piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII o 18.00 Msza i po niej katecheza w kościele.

W sobotę o 8.00 Msza wotywna a po niej różaniec fatimski. Od 9.00 odwiedziny chorych. O 17.00 wieczór zawierzenia. Będzie on miał inny przebieg niż zwykle. O 17.00 będzie różaniec i po nim medytacja zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. O 18.00 Msza Święta.

W sobotę na Mszy Świętej o 18.00 będzie spotkanie kandydatów do bierzmowania, którzy przyjmą ten sakrament we wtorek 9 kwietnia. Kolejne spotkanie kandydatów będzie w niedzielę za tydzień na Mszy o 19.00. Na to spotkanie zapraszamy również rodziców.

Z racji Oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje post od mięsa.

W niedzielę za tydzień spotykanie Wspólnoty Żywego Różańca na Mszy o 8.00. Po Mszy o 12.30 Męski Różaniec – modlitwa mężczyzn i za mężczyzn w drodze od naszego kościoła do Krzyża Nowohuckiego.

Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do nawiedzenia Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Program nabożeństw w Łagiewnikach można znaleźć na plakacie w gablocie parafialnej. Jest to też dzień odpustu w parafii na Wzgórzach Krzesławickich. Suma odpustowa o 11.00.

Zachęcamy do lektury wielkanocnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w którym wywiad z ks. Robertem Woźniakiem o realności naszego zmartwychwstania. oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.


Ogłoszenia, o które nas poproszono: 10 Publiczne Liceum Sióstr Salezjanek na os. Jagiellońskim 17, zaprasza uczniów klas ósmych i ich rodziców na dni otwarte 6, 13 i 20 kwietnia w godzinach 9.00 – 13.00 oraz na towarzyszące im warsztaty. 20 Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 na os. Złotej Jesieni 16 zaprasza na dzień otwarty w sobotę 6 kwietnia od 9.00 do 13.00. Szczegóły tych wydarzeń na plakatach.

Na zakończenie przyjmijcie, Drodzy Parafianie i Goście naszej parafii, najlepsze życzenia wielkanocne. Jezus Chrystus zwyciężył. Zwyciężył dla nas. Jego zwycięstwo przyniosło nam nadzieję życia wiecznego. Niech ta nadzieja rozświetla wszelkie mroki naszej codzienności i dodaje nam sił w chwilach naszego zmagania.

Gorzkie Żale dziś o 16.00. Bezpośrednio po nich Msza Święta. Na Gorzkich Żalach będziemy zbierać ofiarę na dekorację Ciemnicy i Grobu Bożego.

Także dziś Nowohucka Droga Krzyżowa od kościoła MB Pocieszenia przy ul. Bulwarowej do bazyliki w Mogile. Rozpocznie się ona o 19.00.

W parafialnym kinie „Arka” dziś po Mszy o 11.00 kolejny odcinek serialu dla dzieci „Księga Ksiąg”, a o 14.00: „Matka Teresa. Nie ma większej miłości”.

Kancelaria parafialna będzie czynna do środy. Od czwartku do poniedziałku będzie zamknięta.

Spowiedź w kaplicy pojednania w Wielkim Tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa: 6.00 – 8.30 i 16.30 – 18.00. W Wielki Czwartek: 6.00 – 8.30, 15.00 – 17.30, 20.00 – 23.30. W Wielki Piątek: 6.00 – 10.00, 15.00 – 17.30, 20.00 – 23.30. W Wielką Sobotę: 6.00 – 10.00. W sobotę nie będzie spowiedzi po południu.

Triduum Sacrum: W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o 15.00 i 18.00. Czuwanie w Ciemnicy do północy. Czuwanie o 20.30 poprowadzi chór „Arka”. W Wielki Piątek czuwanie w Ciemnicy od 6.00. O 6.00 adorację poprowadzi Żywy Różaniec; o 7.00 Straż Honorowa NSPJ; o 8.00 Stowarzyszenie Krwi Chrystusa; o 9.00 Wspólnota Duchowej Adopcji. O 14.00 będzie Droga Krzyżowa. Liturgia Męki Pańskiej o 15.00 i 18.00. Po liturgii o 18.00 Gorzkie Żale. Czuwanie przy Grobie Pańskim do północy. O 21.00 czuwanie poprowadzi Oaza Młodzieży. W Wielką Sobotę czuwanie przy Grobie Pańskim od 6.00. Poświęcenie pokarmów od 9.00 do 17.00 co pół godziny pod ołtarzem fatimskim. W czasie poświęcenia pokarmów Zespół Charytatywny będzie zbierał dary i ofiary na rzecz ubogich w naszej parafii. Paczki dla potrzebujących z naszej parafii będą rozdawane od 11.00 do 17.00 w sali nr 8. Liturgia Wigilii Paschalnej o 18.00. W Niedzielę Zmartwychwstania procesja rezurekcyjna o 6.00. Po niej Msza Święta. Potem Msze według porządku niedzielnego.

W noc z Wielkiej Soboty na Niedzielę Zmartwychwstania zmieniamy czas – zegary przesuwamy o godzinę do przodu.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. przewodnik po Wielkim Tygodniu oraz „Biuletynu Informacyjnego”. Gazety pod organami i w grocie.

 1. 5 Niedziela Wielkiego Postu - 26 marca 2023
 2. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 3. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 4. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 5. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 6. 6 Niedziela Zwykła
 7. 5 Niedziela Zwykła
 8. 4 Niedziela Zwykła
 9. 3 Niedziela Zwykła
 10. 2 Niedziela Zwykła
 11. Święto Chrztu Pańskiego
 12. Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
 13. 4 Niedziela Adwentu
 14. 3 Niedziela Adwentu
 15. 2 Niedziela Adwentu
 16. 1 Niedziela Adwentu
 17. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 18. 33 Niedziela Zwykła
 19. 32 Niedziela Zwykła
 20. 31 Niedziela Zwykła
 21. 30 Niedziela Zwykła
 22. 29 Niedziela Zwykła, Uroczystość św. Jana Pawła II
 23. 28 Niedziela Zwykła
 24. 27 Niedziela Zwykła
 25. 26 Niedziela Zwykła
 26. 25 Niedziela Zwykła
 27. 24 Niedziela Zwykła
 28. 23 Niedziela Zwykła
 29. 22 Niedziela Zwykła
 30. 21 Niedziela Zwykła
 31. 20 Niedziela Zwykła
 32. 19 Niedziela Zwykła
 33. Święto Przemienienia Pańskiego
 34. 17 Niedziela Zwykła
 35. 16 Niedziela Zwykła
 36. 15 Niedziela Zwykła
 37. 14 Niedziela Zwykła
 38. 13 Niedziela Zwykła
 39. 12 Niedziela Zwykła
 40. 11 Niedziela Zwykła
 41. 10 Niedziela Zwykła
 42. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 43. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 44. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 45. 6 Niedziela Wielkanocna
 46. 5 Niedziela Wielkanocna
 47. 4 Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza
 48. 3 Niedziela Wielkanocna
 49. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 50. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 51. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 52. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 53. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 54. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 55. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 56. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 57. 7 Niedziela Zwykła
 58. 6 Niedziela Zwykła
 59. 5 Niedziela Zwykła
 60. 4 Niedziela Zwykła
 61. 3 Niedziela Zwykła
 62. 2 Niedziela Zwykła
 63. Święto Chrztu Pańskiego
 64. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi - Nowy Rok
 65. Uroczystość Narodzenia Pańskiego
 66. 4 Niedziela Adwentu
 67. 3 Niedziela Adwentu
 68. 2 Niedziela Adwentu
 69. 1 Niedziela Adwentu
 70. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 71. 33 Niedziela Zwykła
 72. 32 Niedziela Zwykła
 73. 31 Niedziela Zwykła
 74. 30 Niedziela Zwykła
 75. 29 Niedziela Zwykła
 76. 28 Niedziela Zwykła
 77. 27 Niedziela Zwykła
 78. 26 Niedziela Zwykła
 79. 25 Niedziela Zwykła
 80. 24 Niedziela Zwykła
 81. 23 Niedziela Zwykła
 82. 22 Niedziela Zwykła
 83. 21 Niedziela Zwykła
 84. 20 Niedziela Zwykła
 85. 19 Niedziela Zwykła
 86. 18 Niedziela Zwykła
 87. 17 Niedziela Zwykła
 88. 16 Niedziela Zwykła
 89. 15 Niedziela Zwykła
 90. 14 Niedziela Zwykła
 91. 13 Niedziela Zwykła
 92. 12 Niedziela Zwykła
 93. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 94. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 95. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 96. 6 Niedziela Wielkanocna
 97. 5 Niedziela Wielkanocna
 98. 4 Niedziela Wielkanocna
 99. 3 Niedziela Wielkanocna
 100. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 101. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 102. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 103. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 104. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 105. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 106. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 107. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 108. 8 Niedziela Zwykła
 109. 7 Niedziela Zwykła
 110. 6 Niedziela Zwykła
 111. 5 Niedziela Zwykła
 112. 4 Niedziela Zwykła
 113. 3 Niedziela Zwykła
 114. 2 Niedziela Zwykła
 115. Święto Chrztu Pańskiego
 116. 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim
 117. Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
 118. 4 Niedziela Adwentu
 119. 3 Niedziela Adwentu
 120. 2 Niedziela Adwentu
 121. 1 Niedziela Adwentu
 122. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 123. 33 Niedziela Zwykła
 124. 32 Niedziela Zwykła
 125. 31 Niedziela Zwykła
 126. 30 Niedziela Zwykła
 127. 29 Niedziela Zwykła
 128. 28 Niedziela Zwykła
 129. 27 Niedziela Zwykła
 130. 26 Niedziela Zwykła
 131. 25 Niedziela Zwykła
 132. 24 Niedziela Zwykła
 133. 23 Niedziela Zwykła
 134. 22 Niedziela Zwykła
 135. 21 Niedziela Zwykła
 136. Uroczystość Wniebowzięcia NMP
 137. 19 Niedziela Zwykła
 138. 18 Niedziela Zwykła
 139. 17 Niedziela Zwykła
 140. 16 Niedziela Zwykła
 141. 15 Niedziela Zwykła
 142. 14 Niedziela Zwykła
 143. 13 Niedziela Zwykła
 144. 12 Niedziela Zwykła
 145. 11 Niedziela Zwykła
 146. 10 Niedziela Zwykła
 147. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 148. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 149. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 150. 6 Niedziela Wielkanocna
 151. 5 Niedziela Wielkanocna
 152. 4 Niedziela Wielkanocna
 153. 3 Niedziela Wielkanocna
 154. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 155. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 156. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 157. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 158. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 159. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 160. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 161. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 162. 6 Niedziela Zwykła
 163. 5 Niedziela Zwykła
 164. 4 Niedziela Zwykła
 165. 3 Niedziela Zwykła
 166. 2 Niedziela Zwykła
 167. Święto Chrztu Pańskiego
 168. Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim
 169. Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
 170. 4 Niedziela Adwentu
 171. 3 Niedziela Adwentu
 172. 2 Niedziela Adwentu
 173. 1 Niedziela Adwentu
 174. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 175. 33 Niedziela Zwykła
 176. 32 Niedziela Zwykła
 177. Uroczystość Wszystkich Świętych
 178. Rocznica poświęcenia Kościoła własnego
 179. 29 Niedziela Zwykła
 180. 28 Niedziela Zwykła
 181. 27 Niedziela Zwykła
 182. 26 Niedziela Zwykła
 183. 25 Niedziela Zwykła
 184. 24 Niedziela Zwykła
 185. 23 Niedziela Zwykła
 186. 22 Niedziela Zwykła
 187. 21 Niedziela Zwykła
 188. 20 Niedziela Zwykła
 189. 19 Niedziela Zwykła
 190. 18 Niedziela Zwykła
 191. 17 Niedziela Zwykła
 192. 16 Niedziela Zwykła
 193. 15 Niedziela Zwykła
 194. 14 Niedziela Zwykła
 195. 13 Niedziela Zwykła
 196. 12 Niedziela Zwykła
 197. 11 Niedziela Zwykła
 198. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 199. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 200. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 201. 6 Niedziela Wielkanocna
 202. 5 Niedziela Wielkanocna
 203. 4 Niedziela Wielkanocna
 204. 3 Niedziela Wielkanocna
 205. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 206. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 207. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 208. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 209. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 210. WAŻNE ZMIANY!
 211. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 212. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 213. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 214. 7 Niedziela Zwykła
 215. 6 Niedziela Zwykła
 216. 5 Niedziela Zwykła
 217. Święto Ofiarowania Pańskiego
 218. 3 Niedziela Zwykła
 219. 2 Niedziela Zwykła
 220. Święto Chrztu Pańskiego
 221. Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim
 222. Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
 223. 4 Niedziela Adwentu
 224. 3 Niedziela Adwentu
 225. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
 226. 1 Niedziela Adwentu
 227. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 228. 33 Niedziela Zwykła
 229. 32 Niedziela Zwykła
 230. 31 Niedziela Zwykła
 231. 30 Niedziela Zwykła
 232. 29 Niedziela Zwykła
 233. 28 Niedziela Zwykła
 234. 27 Niedziela Zwykła
 235. 26 Niedziela Zwykła
 236. 25 Niedziela Zwykła
 237. 24 Niedziela Zwykła
 238. 23 Niedziela Zwykła
 239. 22 Niedziela Zwykła
 240. 21 Niedziela Zwykła
 241. 20 Niedziela Zwykła
 242. 19 Niedziela Zwykła
 243. 18 Niedziela Zwykła
 244. 17 Niedziela Zwykła
 245. 16 Niedziela Zwykła
 246. 15 Niedziela Zwykła
 247. 14 Niedziela Zwykła
 248. 13 Niedziela Zwykła
 249. 12 Niedziela Zwykła
 250. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 251. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 252. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 253. 6 Niedziela Wielkanocna
 254. 5 Niedziela Wielkanocna
 255. 4 Niedziela Wielkanocna
 256. 3 Niedziela Wielkanocna
 257. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 258. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 259. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 260. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 261. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 262. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 263. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 264. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 265. 8 Niedziela Zwykła
 266. 7 Niedziela Zwykła
 267. 6 Niedziela Zwykła
 268. 5 Niedziela Zwykła
 269. 4 Niedziela Zwykła
 270. 3 Niedziela Zwykła
 271. 2 Niedziela Zwykła
 272. Święto Chrztu Pańskiego
 273. Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli
 274. Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
 275. 4 Niedziela Adwentu
 276. 3 Niedziela Adwentu
 277. 2 Niedziela Adwentu
 278. 1 Niedziela Adwentu
 279. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 280. 33 Niedziela Zwykła
 281. 32 Niedziela Zwykła
 282. 31 Niedziela Zwykła
 283. 30 Niedziela Zwykła
 284. 29 Niedziela Zwykła
 285. 28 Niedziela Zwykła
 286. 27 Niedziela Zwykła
© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
196073
Dzisiaj: 15
Wczoraj: 386
Ten miesiąc: 6,703

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu