Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

W liturgii w tym tygodniu: w sobotę św. Andrzeja Apostoła.

Dziś ponownie odwiedzą naszą parafię przedstawiciele Rycerzy Kolumba – międzynarodowej katolickiej organizacji mężczyzn. Po Mszach o 11.00 i 12.30 zapraszają oni na spotkania w sali nr 8 mężczyzn, którzy chcieliby zaangażować się w działalność tej organizacji.

Także dziś Msza o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodzinny Radia Maryja.

Kawiarnia Nadzieja zaprasza w najbliższy piątek o 19.00 na kolejne spotkanie z cyklu: „Wieczór z nadzieją”. Gościem wieczoru będzie wieloletni duszpasterz Hospicjum św. Łazarza, ks Adam Trzaska, a rozmawiać będziemy o fundamentach nadziei pacjentów hospicjum, ich rodzin i wolontariuszy. Zapraszamy!

Za tydzień naszą parafię odwiedzi ks. biskup Janusz Mastalski. Będzie to wizytacja naszej parafii. Ksiądz biskup będzie obecny na Mszach Świętych, aby spotkać się z wszystkimi parafianami. Serdecznie zapraszamy osoby zaangażowane w grupy duszpasterskie dorosłych, aby przyszły na Mszę o 8.00. Natomiast dzieci i młodzież zaangażowanych we wspólnotach duszpasterskich zapraszamy na Mszę o 11.00. Ksiądz biskup skieruje do nas wówczas specjalne słowo a także wspólnie z nami będzie się modlił. Z racji na odwiedziny księdza biskupa i fakt, że między Mszami będą spotkania nie będzie za tydzień wypominków.

Również za tydzień rozpoczniemy adwent. Czas oczekiwania i przygotowania na spotkanie z Bogiem, który stał się człowiekiem. Zachęcamy już dziś do udziału w roratach, które w naszym kościele będą celebrowane o 6.00 i 18.00. Na godzinę 18.00 szczególnie zapraszać będziemy dzieci. Zachęcamy też dzieci do udziału w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Regulamin konkursu w gablocie parafialnej i na naszej stronie internetowej.

Także za tydzień na Mszy o 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy spotkanie zelatorów w sali nr 8.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy jeszcze wypominki za zmarłych. Do końca listopada modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych na różańcu w Grocie Matki Bożej o 17.15 w dni powszednie.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, w którym dodatek kalendarz ze św. Janem Pawłem II na rok 2020. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234576
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,462

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu