5 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek NMP z Lourdes, w piątek św. Cyryla i Metodego.

Msze Święte w dni powszednie będą celebrowane w kaplicy pojednania do soboty 22 lutego. W niedziele i soboty wieczorem Msze będą w kościele.

Wspólnota Rodzin naszej parafii zaprasza dziś na spotkanie. Rozpoczniemy adoracją o 14.30 w kaplicy pojednania. Po niej spotkanie w sali oazowej.

Od poniedziałku w kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na drugie półrocze bieżącego roku. W poniedziałek kancelaria parafialna będzie czynna od 13.00.

We wtorek wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to dzień chorych. W naszym kościele na Mszy Świętej o 11.00 będziemy udzielać wszystkim doświadczającym choroby sakramentu namaszczenia. Z tej racji Msza Święta we wtorek o 11.00 będzie celebrowana w kościele.

W czwartek nocne pokutne czuwanie fatimskie. Rozpocznie się ono o 20.00 w kaplicy pojednania. O północy Msza Święta. Zakończenie w piątek o 5.00.

W piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII. Zapraszamy na Mszę Świętą o 18.00 i na katechezę po niej. Zarówno Msza jak i katecheza będą mieć miejsce w kaplicy pojednania.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w najbliższą sobotę o 10.00 i ma Mszę Świętą o 11.00, które będą ofiarowane w intencji obrony życia ludzkiego.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z cacy za tydzień będzie przeznaczona w całości na inwestycje w naszym kościele.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym m. in. artykuł podejmujący temat choroby w nauczaniu św. Jana Pawła II przed dniem chorych. Polecamy też „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego” gdzie można znaleźć artykuł na temat Mszy Gregoriańskich. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

Zespół Szkół Specjalnych nr 6 przy ul. Ptaszyckiego zaprasza dzieci wraz z rodzicami na dni otwarte 15 i 19 lutego oraz 14 marca. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

Gościmy dziś w naszej parafii Kamila Radzimowskiego grającego na duduku ormiańskim sprzed 3 tys. lat. Przy głównym wyjściu z kościoła jest możliwość nabycia płyty CD z utworami artysty.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
214555
Dzisiaj: 922
Wczoraj: 496
Ten miesiąc: 12,132

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu