20 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek św. Jacka, w czwartek św. Bernarda, w piątek św. Piusa X, w sobotę NMP Królowej.

W niedzielę za tydzień Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Koła Przyjaciół Radia Maryja. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Zachęcamy do podjęcia w sierpniu abstynencji od napojów alkoholowych w intencji o uwolnienie od nałogu osób uzależnionych.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę a także wszystkie ofiary składane w kopertach i przesyłane na konto parafii. Środki te zostaną w całości przeznaczone na inwestycje w naszej parafii – remont okien pod dachem kościoła.

Parafia św. Józefa na os. Kalinowym organizuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 8 – 16 września. Osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii – przekażemy kontakt do organizatorów.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m. in. artykuły o Cudzie nad Wisłą z perspektywy wiary i historii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Na nadchodzący tydzień wszystkim wypoczywającym na wakacjach parafianom i gościom naszej parafii życzymy udanego czasu, a pracującym sił do obowiązków.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
224824
Dzisiaj: 131
Wczoraj: 235
Ten miesiąc: 6,485

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu