23 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu w liturgii: we wtorek Święto Narodzenia Matki Bożej; w sobotę Najświętszego Imienia Maryi.

Informujemy, że intencje mszalne na pierwsze półrocze 2021 roku będziemy przyjmować od jutra od godziny 13.00. Intencje będziemy przyjmować wyjątkowo w kaplicy pojednania a nie w kancelarii parafialnej.

W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Służby Liturgicznej w zakrystii. Zapraszamy ministrantów i lektorów a także chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.

W czwartek o 18.00 pierwsze po wakacjach spotkanie scholi dziecięcej. Zapraszamy dzieci należące już do scholi i te, które chciałyby należeć. Spotkanie odbędzie się w sali nr 7 przy ołtarzu polowym.

W piątek o 19.00 Masza Święta dla Oazy w kaplicy pojednania. Zapraszamy na nią także młodzież, która chciałaby dołączyć do grupy oazowej.

W sobotę o 19.00 w sali oazowej spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy osoby chcące poznać Pismo Święte i głębiej nim się modlić.

Za tydzień w niedzielę kolejne nabożeństwo fatimskie połączone z odpustem w rocznicę koronacji figury Matki Bożej fatimskiej w naszym kościele. Z tej racji po południu Msze Święte będą o 16.00 i 18.00. Po Mszy o 18.00 pokutna procesja różańcowa. A po niej całonocne czuwanie w grocie. W ramach czuwania o północy Msza Święta.

Także w niedziele za tydzień siostry służebniczki z Dębicy będą kwestować przy naszym kościele na rzecz prowadzonych przez nie dzieł dobroczynnych.

Wspólnota Żywego Różańca serdecznie zaprasza nowe osoby do wspólnej modlitwy. Osoby, które chciałyby dołączyć do tradycyjnych Róż Żywego Różańca prosimy, aby zgłosiły swą wolę siostrze w kancelarii parafialnej. Zachęcamy także do Żywego Różańca Rodziców, którym obejmujemy wszystkie dzieci rodzin ze wspólnoty. Osoby chcące dołączyć prosimy, aby wzięły ulotkę ze stolika z gazetami i napisały na podany na niej adres poczty elektronicznej.

Katolicka Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego przeprowadziła się do budynku Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek na os. Jagiellońskim 17. Szkoła ma jeszcze wolne miejsca w klasach: 2, 3, 7, 8 i zaprasza dzieci.

Zachęcamy do lektury: nowego numeru „Głosu Arki Pana”, którego tematem jest posługa ministrantów; „Gościa Niedzielnego”, w którym artykuły dotyczące katechezy i szkoły oraz na nowo „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234573
Dzisiaj: 7
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,459

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu