24 Niedziela Zwykła

Na początku oddaję głos siostrom służebniczkom z Dębicy, które dziś kwestują w naszej parafii.

Dziś kolejne nabożeństwo fatimskie połączone z odpustem w rocznicę koronacji figury Matki Bożej. Z tej racji po południu Msze Święte będą o 16.00 i 18.00. Po Mszy o 18.00 pokutna procesja różańcowa. A po niej całonocne czuwanie w grocie. O północy Msza Święta. Czuwanie zakończy się o 5 rano w poniedziałek

W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek Podwyższenie Krzyża Świętego; we wtorek MB Bolesnej; w środę św. Korneliusza i Cypriana; w piątek św. Stanisława Kostki.

W poniedziałek nasza parafia jest zaproszona na uroczystości odpustowe do Mogiły. Mszę Świętą o 18.00 celebrował będzie ks. abp Marek Jędraszewski.

W sobotę o 10.00 Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację i Mszę Świętą o 11.00 w intencji obrony życia.

Zachęcamy nowe osoby do Wspólnoty Żywego Różańca. Chętnych prosimy o zgłoszenie do siostry w kancelarii parafialnej. Zachęcamy także do Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci. Osoby chcące dołączyć prosimy, aby wzięły ulotkę ze stolika z gazetami i napisały na podany na niej adres poczty elektronicznej.

Chór Pueri Cantores Sancti Joseph ogłasza nabór i zaprasza na przesłuchania chłopców z klas 2 – 8 szkoły podstawowej. W chórze dzieci zdobywają umiejętności na poziomie szkoły muzycznej I stopnia. Przesłuchania trwają przez cały wrzesień we wtorki i piątki od 19.15 do 20.45, a w soboty od 9.00 do 11.00. Siedziba chóru znajduje się w parafii św. Józefa na os. Kalinowym 5.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuły o sile i znaczeniu przebaczenia w naszym życiu . Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234573
Dzisiaj: 7
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,459

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu