Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia liturgii wielkiego tygodnia: służbie liturgicznej, oazie i scholi, panu organiście, siostrze zakrystiance, siostrom katechetkom i wszystkim siostrom, osobom podejmującym czuwanie w Ciemnicy i Grobie Pańskim, noszącym baldachim i feretrony. Wszystkim za wszystko Bóg zapłać!

Jutro drugi dzień Wielkanocy. Msze Święte według porządku niedzielnego. W tym dniu szczególnie pamiętamy o Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Będziemy słuchać rozważania przygotowanego przez ks. Rektora, a ofiara z tacy w dniu jutrzejszym będzie przeznaczona na potrzeby Uniwersytetu.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację i spotkanie w czwartek o 16.00.

Z racji Oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Na Mszy Świętej o 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

Planujemy bierzmowanie młodzieży naszej parafii z klas ósmych w środę, 28 kwietnia. Ostateczne przygotowanie do przyjęcia tego sakramentu będzie w niedzielę, poniedziałek i wtorek 25-27 kwietnia.

Zachęcamy do lektury nowego, wielkanocnego numeru „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w który m.in. artykuł tłumaczący jak to jest z datą Wielkanocy. Polecamy też „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234576
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,462

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu