15 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu; we wtorek św. Andrzeja Świerada i Benedykta; w czwartek św. Bonawentury, w piątek Matki Bożej Szkaplerznej.

We wtorek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Modlitewne czuwanie rozpocznie się po Mszy o 11.00. Od 16.30 będzie możliwość spowiedzi. Samo nabożeństwo rozpocznie się Mszą o 18.00. Po niej różańcowa procesja pokutna. Po procesji czuwanie modlitewne będzie kontynuowane do apelu jasnogórskiego o 21.00.

W lipcu każdego dnia odmawiamy Litanię do Krwi Chrystusa po Mszy o 11.00.

Niedziela za tydzień będzie trzecią w tym miesiącu, ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

 „Zgormadzeni na świętej wieczerzy” pod takim hasłem odbędzie się w dniach od 6 do 11 sierpnia 41. Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Zapraszamy do IV Wspólnoty Nowohuckiej, do której można będzie się zapisać w naszej parafii w dniach od 1 do 5 sierpnia, w godzinach od 17.00 do 20.00. Ze względu na obowiązek podpisania stosownych oświadczeń wymaganych prawem konieczna jest osobista obecność każdego pielgrzyma przy zapisie. Szczegóły na plakacie, stronie internetowej i na Facebooku.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, który pisze o trudnym problemie żydowskich roszczeń wobec Polski oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Wszystkim wyjeżdżającym i odpoczywającym na wakacjach życzymy solidnego wypoczynku a pozostającym w domach i pracy pokoju serca i sił.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234569
Dzisiaj: 3
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,455

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu