25 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Męczenników z Korei, we wtorek św. Mateusza, w czwartek św. ojca Pio.

W tym tygodniu będą prowadzone w naszym kościele prace przy strojeniu organów. Bardzo prosimy o cierpliwość wobec dźwięków strojenia. Prosimy też, aby w ciągu dnia nie odmawiać modlitw na głos.

Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej we wtorek po wieczornej Mszy Świętej.

Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie w piątek o 17.00 w zakrystii.

Młodzież zapraszamy na spotkanie grupy oazowej w piątek o 18.30 w sali oazowej – „dziupli” koło pomnika papieża.

Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą w niedzielę za tydzień o 17.30.

Informujemy, że przygotowanie do bierzmowania rozpoczniemy w pierwszy piątek, 1-go października, Mszą Świętą o 18.00.

Zachęcamy do Żywego Różańca Rodziców za Dzieci. Jest to wspólnota modlitwy: 20 rodzin w każdej Róży odmawia codziennie jedną dziesiątką Różańca, czyli każda Róża odmawia codziennie cały Różaniec. Informacje o tej inicjatywie można znaleźć na stolikach z gazetami pod organami i w grocie.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę i za wszystkie ofiary składane w kopertach i przesyłane na konto. Zebrane środki będą przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. o aktualności objawień w La Salette. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenia, o które nas poproszono:

Trwa nabór do chóru chłopięcego Pueri Cantores Sancti Joseph – zapraszamy uzdolnionych muzycznie chłopców od pierwszej klasy szkoły podstawowej wraz z rodzicami na przesłuchania, które odbywają się w salce przy parafii św. Józefa na os. Kalinowym w piątki o 18.45.

Szermierczy Uczniowski Klub Sportowy Zerwikaptur zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia szermierki sportowej, które odbywają się w szkole im. B. Jańskiego na os. Niepodległości 19. Dla zainteresowanych kontakt podany jest na plakacie wiszącym pod dzwonami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234573
Dzisiaj: 7
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,459

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu