Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Dziś przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do skarbon na pomoc uchodźcom przy naszej wschodniej granicy. Pomoc tę przekaże potrzebującym „Caritas”.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Cecylii, w środę św. Andrzeja i Towarzyszy Męczenników Wietnamskich.

W dni powszednie listopada modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych na różańcu w Grocie Matki Bożej o 17.15.

W kancelarii parafialnej, w godzinach jej pracy, przyjmujemy wypominki za zmarłych.

W naszej parafii wznowił działalność punkt bezpłatnych porad prawnych. Będzie on otwarty w czwartki o 17.00. Mieści się w kancelarii parafialnej.

Za tydzień pierwsza niedziela adwentu. Już dziś zapraszamy na roraty, które w adwencie będziemy celebrować tradycyjnie o 6.00 i 18.00.

W niedzielę za tydzień Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą o 17.30, która będzie ofiarowana w intencji Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Parafialnym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Regulamin konkursu dostępny jest w gablocie parafialnej i na stornie internetowej naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy za ofiara złożone dziś na tacę oraz te składane w kopertach i przesyłane na konto parafii. Będą one przeznaczone na inwestycje w naszej parafii – remont okien pod dachem Arki.

Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek na os. Kościuszkowskim ogłasza nabór do pierwszych klas na rok szkolny 2022/23. Wnioski można składać od jutra do 4 marca przyszłego roku. Szkoła zaprasza również na dzień otwarty 11 grudnia. Więcej informacji na stronie internetowej szkoły.

Zachęcamy do lektury listopadowego numeru „Głosu Arki Pana”. Polecamy też „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym dodatek – film o bł. ks. Janie Masze, męczenniku zamordowanym przez Niemców w czasie wojny za pomoc ubogim. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234576
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,462

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu