12 Niedziela Zwykła

 

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Alojzego Gonzagi; w czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; w sobotę Niepokalanego Serca NMP.

Do czwartku celebrujemy nabożeństwa Oktawy Bożego Ciała. Dziś o 17.00, a w następne dni o 17.30 nieszpory i po nich procesja eucharystyczna. Na te nabożeństwa serdecznie zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci sypiące kwiaty, asysty feretronów, światła i baldachimu.

W piątek zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Mszę dziękczynną w piątek o 8.00.

Także w piątek odpust w kościele Serca Jezusowego na os. Teatralnym. Suma odpustowa o 18.00. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa.

W niedziele za tydzień Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja. Zachęcamy słuchaczy radia do wspólnej modlitwy.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na odpust Krwi Chrystusa 26 czerwca. Informacje w gablocie.

Stan pandemii odwołano już jakiś czas temu. Z tego względu nie będziemy już rozróżniać miejsc rozdawania komunii św. na rękę i do ust. Prosimy wszystkich o podchodzenie do ołtarza. Osoby, które chcą przyjąć komunię na rękę prosimy o przyjęcie postawy stojącej i wyciągnięcie odpowiednio ułożonych rąk przed siebie.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę i wszystkie ofiary składane w kopertach oraz przesyłane na konto parafii. Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na remont okien pod dachem Arki.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”. Polecamy też „Gościa Niedzielnego” i „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
222981
Dzisiaj: 43
Wczoraj: 190
Ten miesiąc: 4,642

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu