13 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek MB Nieustającej Pomocy; we wtorek św. Ireneusza; w środę uroczystość św. Piotra i Pawła.

Dziś Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja. Zachęcamy słuchaczy radia do wspólnej modlitwy.

Do czwartku celebrujemy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Dziś o 17.00 a w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej.

W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. W piątek kancelaria nie będzie czynna. Nie będzie też dodatkowych Mszy Świętych. Po południu będzie tylko Msza o 18.00. W sobotę Msza wotywna o 8.00 i po niej różaniec fatimski.

Od piątku przez cały lipiec po Mszy Świętej o 11.00 będziemy modlić się Litanią do Najdroższej Krwi Chrystusa.

Przypominamy, że nie rozróżniamy już miejsc rozdawania komunii świętej na rękę i do ust. Prosimy wszystkich o podchodzenie do ołtarza. Osoby, które chcą przyjąć komunię świętą na rękę prosimy o przyjęcie postawy stojącej i wyciągnięcie odpowiednio ułożonych rąk przed siebie.

Zapraszamy na 42. Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy do końca lipca będą w naszej kancelarii parafialnej od wtorku do piątku od 10.00-11.00 i od 16.00-18.00.
Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”. Polecamy też „Gościa Niedzielnego” i „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii oraz nowy numer dwumiesięcznika „Miłujcie się!”. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Rozpoczęły się wakacje. Wszystkim wyjeżdżającym z miasta życzymy pięknego odpoczynku, a pozostającym w domach owocnego czasu.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234574
Dzisiaj: 8
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,460

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu