16 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Szymona z Lipnicy; w piątek św. Marii Magdaleny; w sobotę św. Brygidy.

Przez cały lipiec po Mszy Świętej o 11.00 modlimy się Litanią do Najdroższej Krwi Chrystusa.

W najbliższy czwartek otwarty miting Grupy Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” działającej w naszej parafii. Miting otwarty jest spotkaniem, na które może przyjść każdy. Serdecznie zachęcamy do udziału w takim spotkaniu wszystkich, którzy zmagają się z chorobą alkoholową, zarówno osoby uzależnione, jak i ich krewnych. Spotkanie może być pomocą w szukaniu ratunku i wsparcia. Miting będzie miał miejsce w czwartek o 18.30 w Sali na przeciwko kawiarni „Nadzieja”.

W niedzielę za tydzień, w przeddzień wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy Świętej poświęcenie samochodów i innych pojazdów mechanicznych na parkingach przy naszym kościele.

Także w niedzielę za tydzień Msza o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Zapraszamy na 42. Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy do końca lipca będą w naszej kancelarii parafialnej od wtorku do piątku 10.00-11.00 i 16.00-18.00. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę i wszystkie ofiary składane w kopertach oraz przesyłane bezpośrednio na konto naszej parafii. Wszystkie gromadzone w ten sposób środki zostaną przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i gościom wakacyjnym naszej parafii życzymy dobrego odpoczynku, pozostającym zaś w mieście sił do podejmowanych obowiązków.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234573
Dzisiaj: 7
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,459

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu