24 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek Najświętszego Imienia Maryi; we wtorek św. Jana Chryzostoma; w środę święto Podwyższenia Krzyża; w czwartek MB Bolesnej; w piątek śś. Korneliusza i Cypriana.

We wtorek nabożeństwo fatimskie w 30 rocznicę koronacji figury MB Fatimskiej w naszym kościele. Czuwanie modlitewne rozpocznie się o 11.00. Od 16.30 spowiedź. O 18.00 Msza Święta, której przewodniczyć będzie ks. bp Jan Zając. Po Mszy pokutna procesja różańcowa. Po niej poświęcenie dewocjonaliów i dalszy ciąg czuwania modlitewnego do 21.00. Pragniemy w tym miejscu podziękować serdecznie wspólnocie czcicieli MB Fatimskiej z jej animatorem p. Wincentym Tarnawskim za odnowienie figury Matki Bożej i złotej glorii stanowiącej jej tło w kaplicy – grocie. Dziękujemy też Wspólnocie Żywego Różańca za dar ołtarza na inwestycje parafialne złożony z racji 70 rocznicy powstania naszej parafii i 30 rocznicy koronacji Matki Bożej.

Rozpoczyna się wielki odpust w Mogile. Nasza parafia jest zaproszona na Mszę Świętą w środę o 18.00. Serdecznie zachęcamy do udziału. Cały plan uroczystości jest w gablocie parafialnej.

W czwartek o 18.00 otwarty miting Grupy Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” działającej przy naszej parafii w sali naprzeciw kawiarni. Zachęcamy wszystkich borykających się z problemem alkoholowym u siebie lub w swojej rodzinie do spotkania i konsultacji z osobami doświadczonymi w pokonaniu alkoholizmu.

W sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację o 10.00 i Mszę Świętą o 11.00 w intencji obrony życia.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się do Żywego Różańca. Osoby pragnące dołączyć do Róż Różańcowych prosimy o zgłoszenie swej woli u siostry w kancelarii parafialnej. Zapraszamy też do Róż Rodziców modlących się za swoje dzieci. Informacje na ten temat zawiera ulotka, którą można znaleźć na stolikach z gazetami.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana” poświęconego 30tej rocznicy koronacji figury Matki Bożej; „Gościa Niedzielnego”, w którym poradnik dla rodziców jak chronić dzieci przed zagrożeniami w Internecie oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234576
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,462

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu