30 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w piątek śś. Szymona i Judy – Tadeusza.

Dziś o 17.30 Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą w intencji Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych.

W poniedziałek o 18.30 w sali oazowej czyli „dziupli” spotkanie ministrantów i lektorów. Zapraszamy także chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. Kandydatów przyjmujemy już od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

W październiku codziennie nabożeństwo różańcowe. Dziś i w każdą niedzielę o 17.00. W dni powszednie o 17.30. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa wszystkich a szczególnie będziemy się cieszyć obecnością dzieci i młodych.

Nieustannie zapraszamy do Żywego Różańca i Żywego Różańca Rodziców za dzieci. Chęć przynależności do Żywego Różańca zgłaszamy Siostrze w kancelarii. Wolę modlitwy w Różach Rodziców potwierdzamy pocztą internetową na adres podany w ulotkach, które są na stolikach z gazetami.

W kancelarii parafialnej Siostra przyjmuje wypominki za zmarłych. Dziś można złożyć wypominki po każdej Mszy Świętej. W tygodniu Dyżur Siostry w kancelarii jest od wtorku do piątku od 9.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00. W soboty od 9.00 do 11.00. Także w niedziele za tydzień Siostra będzie w kancelarii po Mszach Świętych.

W niedzielę za tydzień będzie można nabyć przy naszym kościele znicze na groby. Znicze rozprowadzać będzie młodzież, która przygotowuje się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w przyszłym roku w Lizbonie. Dochód ze sprzedaży zniczy będzie przeznaczony na ten właśnie cel.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Policja prosi o szczególną ostrożność. Ciągle zdarzają się sytuacje oszustw mieszkańców naszych osiedli metodą „na wnuczka” lub „na policjanta”. Jeśli ktoś dzwoni i podaje się za krewnego, który potrzebuje natychmiast pożyczyć pieniądze lub za policjanta, mającego rzekomo przekazać pieniądze, to pieniędzy nie należy dawać, a sprawę natychmiast zgłosić na numer alarmowy 112.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”; „Gościa Niedzielnego”, w którym spis nagrań na płytach CD z Pismem Świętym w formie słuchowiska; „Gościa EXTRA” o św. Faustynie jak też „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234573
Dzisiaj: 7
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,459

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu