Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

W liturgii w tym tygodniu: w piątek św. Andrzeja Apostoła.

Wspólnota Rodzin naszej parafii zaprasza na spotkanie dziś o 14.00. Rozpocznie się ono adoracją w kaplicy pojednania. Po niej spotkanie rodzinne w sali Duszpasterstwa Akademickiego. Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny, które chcą pogłębiać wiarę i duchowość rodzinną.

Dziś Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę o 17.30 a po niej na spotka-nie w sali nr 4.

W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. O 8.00 i 8.30 Msze wotywne. Od 9.00 księża odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. O 8.00 spotkanie Żywego Różańca. To będzie też pierwsza niedziela adwentu. Już teraz zapraszamy serdecznie na Roraty, które będziemy celebrować w dni powszednie o 6.00 i o 18.00. Na Roraty wieczorem zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci.

W kancelarii przyjmujemy jeszcze wypominki za zmarłych.

Zachęcamy do udziału w III Parafialnym Konkursie na Najpiękniejszą Bożonarodzeniową Szokę. W tym roku tematem przewodnim jest 40 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

Parafia św. Józefa na os. Kalinowym organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w marcu przyszłego roku. Są jeszcze wolne miejsca. Odpowiedzialnym za grupę jest ks. Wacław Kozicki. Informacje szczegółowe w gablocie parafialnej.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym dziś dodatek – kalendarz ścienny na 2019 rok oraz ciekawy wywiad pod tytułem „Naturalna niechęć” Na temat przyczyn rosnącej dyskryminacji chrześcijan. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234573
Dzisiaj: 7
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,459

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu