2 Niedziela Adwentu

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: we wtorek NMP z Guadalupe; w środę św. Łucji; w czwartek św. Jana od Krzyża.

Zapraszamy na Roraty w dni powszednie o 6.00 i 18.00. Na wieczorne Roraty szczególnie zapraszamy dzieci. Natomiast wspólnota „Oaza Arka” zaprasza młodych na roraty w środy o 6.00 i po nich na wspólne śniadanie w sali oazowej.

Przy drzwiach kościoła można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom „Caritas” oraz ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie wykonane przez dzieci z parafialnej scholi. Opłatki można również otrzymać w zakrystii, kancelarii i kawiarni „Nadzieja”.

Kino parafialne „Arka” zaprasza na film „Niebo nie może czekać. Historia Karola Acutisa”. Pierwszy pokaz tego filmu dziś o 14.30. Z okazji św. Mikołaja mamy też propozycję dla dzieci – serial animowany „Księga Ksiąg”. Pierwszy odcinek dziś po Mszy o 11.00. Kolejne odcinki w następne niedziele.

Straż Honorowa Serca Jezusowego zaprasza na spotkanie we wtorek o 16.30 w Sali nr 9. Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację w grocie i spotkanie po niej w Sali nr 9 w czwartek o 16.00.

W środę trzynasty dzień miesiąca. Zapraszamy na fatimskie czuwanie pokutne od 11.00 do 18.00.

Zapraszamy do spowiedzi przed Bożym Narodzeniem i zachęcamy, aby jej nie odkładać na ostatnie dni, aby nie trzeba było czekać w kolejkach. W dni powszednie spowiadamy w kaplicy pojednania od 6.00 do 8.30 i od 16.30 do 18.00.

Zachęcamy dzieci i całe rodziny do udziału w kolejnej edycji konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Szczegóły konkursu na plakacie w gablocie parafialnej i na stronie internetowej parafii.

Zachęcamy do lektury nowego grudniowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym m.in. s. Ligia pisze o Uroczystości Niepokalanego Poczęcia, „Biuletynu Informacyjnego”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Gościa Niedzielnego. Historia Kościoła”. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Dziś wybory do Rad Dzielnic Miasta Krakowa. Zachęcamy do licznego udziału w tych wyborach.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234573
Dzisiaj: 7
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,459

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu