6 Niedziela Wielkanocna

Dziś po Mszy o 12.30 Męski Różaniec. Rycerze Kolumba zapraszają do wspólnej modlitwy mężczyzn i za mężczyzn w pielgrzymce od naszego kościoła do krzyża nowohuckiego.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Apostołów Filipa i Jakuba; w środę św. Stanisława Biskupa i Męczennika; w niedzielę za tydzień Wniebowstąpienie Pańskie.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 17.00.

We wtorek spotkanie Straży Honorowej Serca Jezusowego o 16.30 w sali nr 9.

W czwartek Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację o 16.00 w grocie i po niej na spotkanie w sali nr 9. Stowarzyszenie zaprasza też na pielgrzymkę do Częstochowy na odpust Matki i Królowej Przenajświętszej Krwi 25 maja. Szczegóły w gablocie.

W piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas siódmych. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o 18.00 i po niej katecheza.

Za tydzień w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z klas trzecich. Będzie ona na Mszach o 11.00 i 12.30. Zachęcamy parafian nie związanych z dziećmi pierwszokomunijnymi, aby w tę niedzielę wybrali się na Mszę o innej godzinie.

Także za tydzień procesja św. Stanisława z Wawelu na Skałkę. Rozpocznie się ona o 9.00. Serdecznie zachęcamy do udziału.

W naszym parafialnym kinie Arka: w czwartek o 18.30 „The Chosen” sezon 1, odcinki 3 i 4. W niedzielę za tydzień po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg”.

Jednodniowa piesza pielgrzymka z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w sobotę 25 maja. Na pielgrzymkę można zapisać się w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Serdecznie zachęcamy.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym przypomnienie historii kamienia węgielnego naszego kościoła; „Gościa Niedzielnego” oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

 

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234823
Dzisiaj: 257
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,709

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu