Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Macieja; w czwartek św. Andrzeja Boboli; w niedzielę za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu o 17.30, a w niedziele o 17.00.

Dzieci, które dziś przyjęły po raz pierwszy komunię świętą przez najbliższe dni będą przeżywać swój biały tydzień uczestnicząc w nabożeństwach majowych i Mszach Świętych o 18.00.

W poniedziałek pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Czuwanie modlitewne rozpocznie się od Mszy Świętej o 11.00. Od 16.30 okazja do spowiedzi. O 18.00 Msza Święta. Po niej pokutna procesja różańcowa. Po procesji poświęcenie dewocjonaliów i dalszy ciąg czuwania modlitewnego, które zakończy się Apelem Jasnogórskim o 21.00. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Grupa Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” zaprasza na miting otwarty w najbliższy czwartek o 18.30 w sali nr 8. W mitingu może wziąć udział każdy zainteresowany.

Młodzież Oazy zaprasza na nabożeństwo paschalne „Droga Światła” w piątek o 19.00.

W najbliższą sobotę wigilia Zesłania Ducha Świętego. Oaza Arka serdecznie zaprasza na czuwanie modlitewne o 20.00 i Mszę Wigilii Pięćdziesiątnicy o 21.00.

Za tydzień na Mszy Świętej o 11.00 dzieci, które w zeszłym roku przyjęły pierwszą komunię świętą będą przeżywać rocznicę tego wydarzenia.

Także za tydzień trzecia niedziela maja. Ofiara z tacy przeznaczona będzie w całości na inwestycje w naszej parafii – remont wejścia do kaplicy pojednania.

Od poniedziałku rozpocznie się drugi etap prac przy remoncie wejścia do kaplicy pojednania. Prace będą prowadzone na klatce schodowej do kaplicy. Z tego względu wejście do kaplicy zostanie zamknięte. Spowiedź przez najbliższe tygodnie do połowy czerwca będzie w kościele. Za utrudnienia przepraszamy.

W kinie Arka: dziś po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg”. Podobnie w niedzielę za tydzień.

Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej. Odbędzie się ona w sobotę 25 maja. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Siostry Służebniczki organizują pielgrzymkę do Warszawy na jubileusz 25lecia beatyfikacji bł. Edmunda Bojanowskiego. Wyjazd będzie miał miejsce w niedzielę 2 czerwca. Koszt 100 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. 

Zachęcamy do lektury majowego numeru „Głosu Arki Pana”; „Gościa Niedzielnego”, który pisze jak bardzo szkalowane bywa nabożeństwo fatimskie oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Biuro Radia Maryja na Wzgórzach Krzesławickich zaprasza na pielgrzymki 20 i 25 maja. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234828
Dzisiaj: 262
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,714

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu