Niedziela Zesłania Ducha Świętego

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek: NMP Matki Kościoła; w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana; w piątek NMP Wspomożycielki Wiernych; w niedzielę za tydzień Uroczystość Trójcy Świętej.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe dziś o 17.00, a w tygodniu o 17.30.

Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę w intencji Ojca Świętego, Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja w niedzielę za tydzień o 17.30.

W niedzielę za tydzień kończy się okres spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.

W kinie Arka: dziś po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” a o 15.20 „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć”. W czwartek o 18.30 „The Chosen” sezon 1 odcinek 5. W niedzielę za tydzień po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg”.

Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w sobotę. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Zapraszamy na Spotkanie Młodych na Lednicy. Wyjazd w nocy z piątku 31.05 na sobotę 01.60. Powrót w niedzielę 02.06. Można pojechać jako uczestnik lub dołączyć do grupy tancerzy. Zapisy w zakrystii i u ks. Jarosława.

Siostry Służebniczki organizują pielgrzymkę do Warszawy na Święto Dziękczynienia i jubileusz 25lecia beatyfikacji bł. Edmunda Bojanowskiego. Wyjazd będzie miał miejsce w niedzielę 2 czerwca. Koszt 100 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

Z wyprzedzeniem informujemy, że w tym roku na szlak Krakowskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę wraca nasza parafialna grupa 28. Przewodnikiem będzie ks. Jarosław Gawęda. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 6-11 sierpnia.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz te składane w kopertach i przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Wszystkie te środki są przeznaczane na inwestycje w naszym kościele. Obecnie to remont wejścia do kaplicy pojednania, który trwa i dlatego kaplica jest zamknięta a spowiedź odbywa się w kościele.

Zachęcamy do lektury majowego numeru „Głosu Arki Pana”; „Gościa Niedzielnego”, „Gościa Extra”, który pisze o matkach świętych oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Zespół Szkół Huty Tadeusza Sendzimira zaprasza ósmoklasistów na piknik – dzień otwarty, w sobotę od 9.00 do 13.00.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234809
Dzisiaj: 243
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,695

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu