9 Niedziela Zwykła

Rycerze Kolumba zapraszają na Męski Różaniec dziś po Mszy o 12.30. Będziemy modlić się za mężczyzn w drodze od naszego kościoła do krzyża nowohuckiego na os. Teatralnym.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przebieg uroczystości Bożego Ciała oraz angażują się w nabożeństwa oktawy. Siostrze Zakrystiance i wszystkim Siostrom, Służbie Liturgicznej, panu Organiście i Chórom naszej parafii Scholi oraz Młodzieży oazowej, wspólnotom parafialnym, osobom, które przygotowały ołtarze, noszącym feretrony, świece i baldachim, dzieciom sypiącym kwiaty i dzieciom pierwszokomunijnym. Wszystkim, którzy wzięli udział w procesji i biorą udział w nabożeństwach oktawy.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek: męczenników z Ugandy; w piątek: Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego; w sobotę: Niepokalanego Serca Maryi.

Nabożeństwa oktawy Bożego Ciała dziś o 17.00, a w dni powszednie do czwartku o 17.30. Zapraszamy wszystkich a szczególnie asysty feretronów, światła, baldachimu, dzieci sypiące kwiaty i dzieci pierwszokomunijne. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków.

Od piątku nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W dni powszednie będą one po Mszy wieczornej a w niedziele o 17.30.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek Godzina Święta o 16.30. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Przypominamy, że spowiedź jest w kościele ze względu na remont kaplicy pojednania. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas siódmych w piątek na Mszy o 18.00 i na katechezie po Mszy Świętej w kościele. W piątek z racji Uroczystości Najświętszego Serca Jezusowego nie obowiązuje post.

Zapraszamy na wieczór uwielbienia Najświętszego Sakramentu w ramach Kongresu Eucharystycznego. Odbędzie się on w sobotę po Mszy wieczornej do 21.00. Modlitwę poprowadzi wspólnota „Gaudete”. Będzie konferencja, świadectwa, śpiew uwielbieniowy i modlitwa wstawiennicza. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy.

W kinie Arka: dziś po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” podobnie w niedzielę za tydzień.

Zachęcamy do lektury nowego czerwcowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym m.in. diakon Bartosz Starowicz pisze o swoim powołaniu i drodze do święceń; „Gościa Niedzielnego” oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234573
Dzisiaj: 7
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,459

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu