10 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek: św. Barnaby; w środę: bł. Piotra Dańkowskiego i męczenników Polskich II wojny światowej; w czwartek: św. Antoniego; w piątek: bł. Michała Kozala.

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W dni powszednie po Mszy wieczornej a w niedziele o 17.00.

Straż Honorowa Najświętszego Serca Jezusowego zaprasza na spotkanie we wtorek o 16.30 w sali nr 9. Stowarzyszenie Krwi Chrystusa natomiast zaprasza w piątek o 16.00 na adorację i po niej na spotkanie. Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza w sobotę na adorację o 10.00 i Mszę o 11.00.

W czwartek drugie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Czuwanie modlitewne rozpocznie się po Mszy o 11.00. Od 16.30 okazja do spowiedzi. O 18.00 Msza Święta a po niej pokutna procesja różańcowa. Po procesji poświęcenie dewocjonaliów i dalszy ciąg czuwania modlitewnego do 21.00. W tym dniu przypada 25 rocznica beatyfikacji bł. Edmunda Bojanowskiego założyciela Zgromadzenia Sióstr Służebniczek, które posługują w naszej parafii. Dlatego też w procesji różańcowej niesione będą relikwie bł. Edmunda, a rozważania różańcowe i samą modlitwę różańcową poprowadzą nasze Siostry.

W najbliższą sobotę odbędzie się beatyfikacja ks. Michała Rapacza zamordowanego przez komunistów w 1946 roku. Msza Święta beatyfikacyjna będzie mieć miejsce w bazylice Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach o 11.00. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej uroczystości.

W kinie Arka: dziś po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg”. W niedzielę za tydzień również „Księga Ksiąg” po Mszy o 11.00 a o 15.30 „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć”.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na odpust ku czci Przenajświętszej Krwi. Będzie ona w niedzielę 30 czerwca. Szczegóły w gablocie przed Kościołem.

Za tydzień trzecia niedziela czerwca. Ofiara z tacy przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, „Gościa Historia Kościoła” oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenia, o które nas poproszono: 10 Jutro będzie można odbyć bezpłatne badania niektórych parametrów zdrowia. Będą one o 9.30 i 12.00 w sali nr 8. 20 Parafia św. Brata Alberta organizuje pielgrzymkę do Libanu. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234576
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,462

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu