11 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek: św. Brata Alberta; w czwartek: bł. Władysława Bukowińskiego; w piątek: św. Alojzego Gonzagi.

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W dni powszednie po Mszy wieczornej a w niedziele o 17.00.

Wspólnota Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” zaprasza w czwartek o 18.30 na miting otwarty w sali nr 8. W mitingu otwartym mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, nie tylko osoby zmagające się z uzależnieniem.

W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież, nauczycieli oraz rodziców na Mszę Świętą dziękczynną w piątek o 8.00. Będzie ona celebrowana przy głównym ołtarzu naszego kościoła.

W kinie Arka: dziś po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” a o 15.30 „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć”. Natomiast w czwartek o 17.30 film „Matusia. Opowieść o Sprawiedliwej s. Matyldzie Getter”.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na odpust ku czci Przenajświętszej Krwi. Będzie ona w niedzielę 30 czerwca. Szczegóły w gablocie przed Kościołem.

Rozpoczynamy zapisy do naszej parafialnej grupy numer 28 w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 6-11 sierpnia. Zapisy u Siostry w kancelarii parafialnej.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz składane w kopertach i przesyłane na konto parafii. Zebrane środki przeznaczane są w całości na inwestycje w naszej parafii. Aktualnie to kończący się remont wejścia do kaplicy pojednania.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. materiał o pomocy bł. Stefana Wyszyńskiego dla narodów Europy Wschodniej. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Szkoła Podstawowa nr 86 zaprasza rodziców przyszłorocznych pierwszoklasistów na spotkanie we wtorek o 17.00.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234576
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,462

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu