12 Niedziela Zwykła

Msza o 17.30 dzisiaj zostanie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek: uroczystość narodzin św. Jana Chrzciciela; w czwartek: MB Nieustającej Pomocy; w piątek: św. Ireneusza; w sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W dni powszednie po Mszy wieczornej a w niedziele o 17.00.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na odpust ku czci Przenajświętszej Krwi. Będzie ona w niedzielę 30 czerwca. Szczegóły w gablocie przed Kościołem.

Przyjmujemy zapisy do naszej parafialnej grupy numer 28 w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zapisy u Siostry w kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii „Gościa Niedzielnego” oraz dwumiesięcznika „Trwajcie w Miłości”, w którym m.in. świadectwo nawrócenia wielkiego mistrza loży masońskiej. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Hospicjum św. Łazarza organizuje szkolenia i prowadzi punkt informacyjny dla osób, które w domu opiekują się swoimi chorymi krewnymi lub sąsiadami. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi możliwościami pomocy takim opiekunom. Informacje w siedzibie Hospicjum i na tablicy z ogłoszeniami.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje, a także odwiedzającym w ramach wakacji nasz kościół życzymy dobrego odpoczynku. Pozostającym przy obowiązkach sił i wytrwałości.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234830
Dzisiaj: 264
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,716

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu