14 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Jana z Dukli; w czwartek: św. Benedykta; w piątek św. Brunona – Bonifacego z Kwerfurtu; w sobotę św. Andrzeja – Świerada i Benedykta.

Zakończył się remont wejścia do kaplicy pojednania i jest ona na nowo czynna. Spowiedź odbywa się więc na nowo w kaplicy pojednania w stałych godzinach: w dni powszednie od 6.00 do 8.30 i od 16.30 do 18.00. W niedziele kwadrans przed każdą Mszą Świętą.

W lipcu odmawiamy litanię do Najświętszej Krwi Chrystusowej po Mszy Świętej o 11.00.

W sobotę kolejne nabożeństwo fatimskie w naszym kościele. Od 11.00 rozpocznie się modlitewne czuwanie w grocie Matki Bożej. Od 16.30 możliwość spowiedzi. O 18.00 Msza Święta a po niej różańcowa procesja pokutna wokół kościoła. Po Mszy poświęcenie dewocjonaliów i dalszy ciąg czuwania modlitewnego do 21.00.

Przyjmujemy zapisy do naszej parafialnej grupy numer 28 w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zapisy u Siostry w kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”; „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii; „Gościa Niedzielnego” oraz dwumiesięcznika „Trwajcie w Miłości”. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

Wszystkim cieszącym się wakacjami życzymy dobrej pogody i głębokich spotkań z Panem Bogiem, a pracującym i pozostającym w domu odkrywania Bożej bliskości w codziennym wysiłku.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234855
Dzisiaj: 289
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,741

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu