Przy naszej parafii funkcjonuje także Grupa Anonimowych Alkoholików. Przekornie nazywa się ona „Bez Nazwy”. Mitingi tej grupy odbywają się w każdy czwartek o 18.30 w sali obok świetlicy parafialnej (parterowy budynek od strony szkoły gastronomicznej).

Tak Grupa „Bez Nazwy” jak i każda inna Grupa Anonimowych Alkoholików funkcjonuje w oparciu o wypracowany program 12 kroków uwolnienia. Wspólnoty AA są grupami wsparcia dla osób uzależnionych od alkoholu, które chcą zerwać z nałogiem i wrócić do życia w prawdziwej wolności.

Serdecznie zachęcamy każdego kto doświadcza problemu alkoholowego, aby skorzystał z pomocy jaką jest Grupa Anonimowych Alkoholików, nie opracowano bowiem lepszego programu wsparcia w wychodzeniu z nałogu niż ten który prezentuje AA. Kto chciałby dołączyć do grupy jest zaproszony, aby przyjść na spotkanie – miting w czwartek o 18.30. W każdy trzeci czwartek miesiąca miting ma charakter otwarty, może więc wziąć w nim udział każdy, nawet jeśli nie jest osobą uzależnioną, ale chciałby poznać metodę pracy AA bądź chciałby dowiedzieć się więcej, aby pomóc osobie uzależnionej ze swego środowiska.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
223000
Dzisiaj: 62
Wczoraj: 190
Ten miesiąc: 4,661

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu