14 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Jana z Dukli; w czwartek św. Benedykta; w piątek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu; w sobotę św. Andrzeja Świerada i Benedykta.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację w czwartek o 16.00 w grocie.

W sobotę kolejne nabożeństwo fatimskie. od 16.30 będzie spowiedź o 18.00 Msza Święta a po niej pokutna procesja różańcowa. O 20.00 rozpocznie się całonocne czuwanie, w ramach którego o północy będzie celebrowana Eucharystia. Czuwanie zakończy się o 5 rano w niedzielę.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do udziału w niej i pielgrzymowania w naszej parafialnej grupie numer 28.

W niedzielę za tydzień komitet inicjatywy ustawodawczej „Stop pedofilii” będzie zbierał podpisy poparcia dla zmian ustawowych w polskim prawie, które mają chronić dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną. Aby udzielić poparcia będzie trzeba znać swój numer pesel.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m. in. artykuł „Jezu, Ty się tym zajmij” o popularnej modlitwie ks. Dolindo. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

Parafianom i gościom naszego kościoła życzymy dobrego czasu na wakacjach czy też przy codziennych obowiązkach.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234576
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,462

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu