Święto Przemienienia Pańskiego

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: we wtorek św. Dominika; w środę św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy; w czwartek św. Wawrzyńca; w piątek św. Klary.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację Najdroższej Krwi w czwartek o 16.00 w Grocie MB Fatimskiej.

W niedzielę za tydzień będziemy przeżywać kolejne nabożeństwo fatimskie. Z tej racji po południu Msze Święte będą o 16.00 i 18.00. Czuwanie modlitewne rozpocznie się o 14.00 i będzie trwać do Mszy o 16.00. Od 17.00 będzie okazja do spowiedzi. O 18.00 uroczysta Msza Święta a po niej pokutna procesja różańcowa. Po procesji dalszy ciąg czuwania modlitewnego do 21.00.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, który pisze o życiu pustelników oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Wakacyjnym gościom naszego kościoła i parafianom wyjeżdżającym na urlopy życzymy błogosławionego odpoczynku, a pozostającym w mieście pokoju i sił do codziennych obowiązków.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234571
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,457

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu