29 Niedziela Zwykła, Uroczystość św. Jana Pawła II

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w sobotę św. Szymona i Judy Tadeusza; w niedzielę za tydzień rocznica poświęcenia naszego kościoła.

Dziś Msza o 11.00 jest ofiarowana w intencji całej parafii przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II od Wspólnoty Żywego Różańca. Natomiast Msza o 17.30 w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych.

Zachęcamy serdecznie wszystkich a zwłaszcza dzieci i młodzież do udziału w nabożeństwach różańcowych dziś o 17.00, a w dni powszednie o 17.30.

Zapraszamy do Wspólnoty Żywego Różańca. Można dołączyć do tradycyjnych Róż zgłaszając swoją wolę siostrze w kancelarii parafialnej lub do Róż Rodziców modlących się za swoje rodziny. Ulotki z informacją na ten temat na stolikach z gazetami. Warunek ten sam codzienna modlitwa jednym dziesiątkiem różańca.

Siostra w kancelarii parafialnej przyjmuje wypominki za zmarłych. Dziś i za tydzień po Mszach siostra będzie także przyjmować wypominki w kancelarii. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę przed wybraną Mszą Świętą. Za poleconych w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się przez cały listopad na codziennym różańcu.

Dziś i za tydzień Oaza Młodzieży naszej parafii rozprowadza znicze. Uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na działalność duszpasterstwa młodzieży naszej parafii.

Zapraszamy do kina parafialnego. Dziś o 13.30 film „Ulmowie. Błogosławiona rodzina”. A o 15.00 „The Chosen” – pierwszy odcinek trzeciego sezonu z polskim lektorem.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego”, „Gościa Niedzielnego”, a także „Gościa Extra”, o najważniejszych objawieniach maryjnych. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234573
Dzisiaj: 7
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,459

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu