1 Niedziela Adwentu

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Andrzeja, w piątek św. Franciszka Ksawerego, w sobotę św. Barbary.

Dziś Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą o 17.30 w intencji Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych.

Od jutra zapraszamy na roraty, które będziemy celebrować codziennie o 6.00 i 18.00. Na godzinę 18.00 szczególnie zapraszamy dzieci. Prosimy o przygotowanie lampionów i serduszek do losowania.

Do wtorku modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych na różańcu w Grocie Matki Bożej o 17.15. W kancelarii parafialnej, w godzinach jej pracy, przyjmujemy jeszcze wypominki roczne za zmarłych.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII na Mszy o 18.00 i po niej katecheza w kościele. W sobotę Masza wotywna o 8.00 i po niej różaniec fatimski. Od 9.00 odwiedzimy chorych z komunią świętą. Wieczorem zapraszamy na Wieczór Wynagrodzenia i Zawierzenia, który rozpoczniemy modlitwą różańcową o 17.15, następnie Msza o 18.00, po której będzie modlitwa wynagradzająca oraz zawierzenie Maryi naszych radości i problemów. Intencje skierowane do Maryi, można napisać na kartkach, które złożymy przed Mszą przy figurze Matki Bożej Fatimskiej. Intencje te będą zawiezione również do Medjugorie i będą tam omadlane przez pielgrzymów. Szczegółowy plan zamieszczony jest na plakatach oraz na internetowej stronie parafialnej.

W najbliższy piątek o 19.30 odbędzie się w naszym kościele koncert organowy prof. Juliana Gembalskiego. Organizatorem tego wydarzenia jest Filharmonia Krakowska w ramach 54. Dni Muzyki Organowej. Wstęp na koncert jest wolny. Serdecznie zapraszamy.

W niedzielę za tydzień spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca o godzinie 8.00.

W zakrystii można już nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom „Caritas”.

Zapraszamy do udziału w VI Parafialnym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Regulamin konkursu dostępny jest w gablocie parafialnej i na stornie internetowej naszej parafii.

Zachęcamy do lektury listopadowego numeru „Głosu Arki Pana”. Polecamy też „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym dodatek – kalendarz ścienny na nadchodzący rok. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234574
Dzisiaj: 8
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,460

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu