3 Niedziela Zwykła

Serdecznie zapraszamy na parafialne rodzinne kolędowanie. Będzie mieć ono miejsce dziś o 15.00. Kolędowanie poprowadzą Siostry Służebniczki chór „Arka Cantores” i schola dziecięca naszej parafii.

W liturgii w tym tygodniu: w środę św. Franciszka Salezego; w czwartek Nawrócenie św. Pawła; w piątek śś. Tymoteusza i Tytusa.

Chór „Arka” oraz zaproszone chóry „Adalbertus” z parafii św. Wojciecha i „Pastores” z parafii Dobrego Pasterza wezmą dział we Mszy Świętej o 12.30 w niedzielę za tydzień a po Mszy dadzą koncert kolęd i pastorałek. Serdecznie zapraszamy.

Rodzina Radia Maryja zaprasza w niedzielę za tydzień na Mszę Świętą o 17.30 w intencji Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

W poniedziałek: od 15.00: os. Niepodległości 6 mieszkania 97 do 216 oraz blok 11; od 16.00: os. Niepodległości 8, mieszkania 1 do 75 i os. Złotej Jesieni 9 i 2c.

We wtorek od 15.00: os. Albertyńskie 13, 14, 15; os. Niepodległości 9; od 16.30: ul. Fatimska 16

W środę od 15.00: os. Niepodległości 3a, 10 i 8 mieszkania 76 do 150; od 16.30: ul. Okulickiego 51a.

W czwartek od 15.00: os. Niepodległości 13, 14, 15, 16, 17, 18.

W piątek od 15.00: os Niepodległości 7 i 12.

W piątek kończymy odwiedziny duszpasterskie zgodnie z harmonogramem. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć księdza w proponowanym terminie a chciałby prosić o odwiedziny, zapraszamy do zakrystii, aby ustalić dogodny termin kolędy.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz przesyłane na konto i składane w kopertach. Wszystkie gromadzone w ten sposób środki zostaną przeznaczone na inwestycje w naszej parafii – remont wejścia do kaplicy pojednania.

W parafialnym kinie „Arka” dziś po Mszy o 11.00 film dla dzieci „Księga Ksiąg” kolejny odcinek, a o 16.00 „Niebo nie może czekać”. Za tydzień po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” a o 14.00 „The Chosen” sezon 3 odcinek 5. Pełny repertuar kina można znaleźć na stolikach z gazetami. Rezerwacja darmowych wejściówek: stronadobra.pl/kinoarka.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, styczniowego numeru „Głosu Arki Pana” oraz „Biuletynu Informacyjnego”. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: 10 Siostry salezjanki organizują półkolonię dla dzieci w pierwszym tygodniu ferii. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej. 20 Ośrodek Kultury Nowa Huta zaprasza na koncert kolęd w ramach programu „Nowa Huta, dlaczego nie?”. Koncert będzie w sobotę o 19:00 w kościele MB Pocieszenia przy ul. Bulwarowej. Towarzyszyć mu będzie kwesta na rzecz Hospicjum.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
222982
Dzisiaj: 44
Wczoraj: 190
Ten miesiąc: 4,643

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu