4 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w środę św. Jana Bosko; w piątek święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu Msze Święte o 6.30, 8.00, 9.30, 16.00 i 18.00. Na każdej Mszy błogosławić będziemy gromnice. Msza o 18.00 będzie odprawiana w blasku świec. Prosimy, aby uczestnicy liturgii mieli świece z osłonami na kapiący wosk.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Kandydatów do bierzmowania z klas siódmych zapraszamy na spotkanie w piątek – Msza Święta o 18.00 i po niej katecheza w kościele. W piątek kancelaria parafialna nie będzie czynna. W sobotę Msza wotywna o 8.00 i po niej różaniec fatimski. Odwiedziny chorych od 9.00. Po południu zapraszamy serdecznie na wieczór zawierzenia Niepokalanemu Sercu NMP. Rozpocznie się on różańcem o 17.15. Msza Święta o 18.00 i po niej medytacja przed Najświętszym Sakramentem zakończona indywidualnym błogosławieństwem.

W piątek obchodzić będziemy Dzień Życia Konsekrowanego. Szczególnie w tym dniu modlimy się za siostry i braci zakonnych oraz o nowe powołania zakonne. Msza w intencji naszych Sióstr o 18.00. Serdecznie zapraszamy.

W niedzielę za tydzień Młodzieżowy Wolontariat Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego zaprasza po Mszach Świętych od 8.00 do 17.30 na zimową herbatkę i własnoręcznie pieczone pierniczki. Poczęstunek w będzie serwowany przy drzwiach kościoła i w sali nr 8. Zbierane dobrowolne ofiary zostaną przeznaczone na wakacyjny wyjazd młodzieży i działania wolontariatu.

Także w niedzielę za tydzień po Mszy o 12.30 męski różaniec. Rycerze Kolumba zapraszają wszystkich do modlitwy mężczyzn i za mężczyzn w procesji od naszego kościoła do Krzyża Nowohuckiego na os. Teatralnym.

Z wyprzedzeniem informujemy, że intencje mszalne na drugie półrocze tego roku będziemy przyjmować od poniedziałku 5 lutego.

Chór „Arka Cantores” zaprasza chętnych do udziału w warsztatach muzycznych, które poprowadzi Hubert Kowalski. Informacje i zgłoszenia można uzyskać pod numerem telefonu podanym na plakatach.

W parafialnym kinie „Arka” dziś po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” a o 14.00 „The Chosen” sezon 3 odcinek 5. Rezerwacja miejsc: stronadobra.pl/kinoarka.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, styczniowego numeru „Głosu Arki Pana” oraz „Biuletynu Informacyjnego”. Gazety pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Siostry salezjanki organizują półkolonię dla dzieci w pierwszym tygodniu ferii. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234576
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,462

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu